بنگلور, بلوز, آخرین آلبوم, موسیقی جاز, خواننده و نویسنده رادا توماس است که به زودی برای انتشار تنظیم شده. این همه آغاز شده و در سال 2011 به عنوان یک جستجو در گوگل برای رادا بود که به دنبال یک بازیکن پیانو و پیدا امان Mahajan فقط دو خیابان دور در ککس شهر. “یک مسابقه ساخته شده در موسیقی بهشت” او می گوید که آنها دارند با هم کار آهنگسازی و نواختن موسیقی های زیادی را در سراسر هند و اروپا است. در حالی که موسیقی خود را است بصورتی پایدار و محکم ریشه در موسیقی جاز قطعی وجود دارد گونه ای از هند در آهنگ. اما رادا که بزرگ شدم بیشتر در یک مدرسه شبانه روزی در Panchgani پیوست یک گروه موسیقی راک اند رول و بعد از زندگی در نیویورک است. رادا توماس صحبت با Metroplus در مورد ساخت آلبوم.

گزیده ای…

است بنگلور, بلوز, مالیخولیایی ادای احترام به شهرستان ؟

این آلبوم اتفاق نمی افتد یک شبه. Aman (Mahajan) و من شده نوشتن و تلاش برای کامل موسیقی برای تقریبا ده سال است. آن را تنها در حال حاضر که ما احساس آماده برای ایجاد یک آلبوم. آن را به نام “بنگلور Blues’ از آنجا که به عنوان آهنگ. این آهنگ من نوشت: در حالی که پیش زمانی که من در این شهر گم شده آن را خیلی احساس همه دلتنگ مورد آن. این آهنگ رو به اتمام و پس از من در امان و او اضافه سحر و جادو خود را به آن.

آلبوم بسیار نوای بنگلور آن را به عنوان فقط یک بیانیه از واقعیت است. من فکر می کنم که گم شده بنگلور و نوشتن یک آهنگ غمگین در مورد آن بسیار متفاوت به زندگی در شهر و رو روز به روز مسائل. ما باید یکی دیگر از آهنگ به نام ‘ریختن بار,’ است که همه چیز در مورد قطع برق در شهر است. پس از آن همه سرخ و صورتی شما می دانید. گاهی اوقات آن را سیاه و شمع روشن. ما یک ویدئو برای این آهنگ بود که در واقع به ضرب گلوله به طور کامل در نور شمع توسط این استعداد فیلم ساز Sharath Holla. https://youtu.be/PMo6jDg5TEQ

می تواند شما صحبت در مورد روند ایجاد آلبوم ؟

من نوشت: تمام شعر به تمام آهنگ ها. دو تا از ملودی تشکیل شده بودند توسط Aman, ‘Leifmotif’ و ‘بار ریختن.’ همه دیگران معدن بودند اما با ورودی از امان در نظر آکورد و ترتیبات. بنابراین آن را یک تلاش مشترک. امان و من تمایل به دریافت همان ایده تقریبا به طور همزمان.

می تواند شما را توصیف آهنگ ؟

‘صبح روز بعد’ با ملودیک تأثیرات و جاز درمان توصیف اثرات پس از یک شب با supersized جین و تونیک ها با یک دختر در پایین منهتن. ‘انسان’ یک waltzy آهنگ که مذاکرات در مورد یک تجربه وحشتناک است که من سال پیش. به جای مقابله با سو استفاده کننده آن را شادتر برای ارسال آهنگ در مورد آن. ‘Would I Lie برای شما یک لحن بد بو با استفاده معمولی Mridanga korvai با توجه به شعر رپ. هند نفوذ مشهود است اما درمان نئو جاز.

‘Leifmotif’ ظریف ترکیب امان است در هفت بیت برای بیشتر قسمت ها. مدفون ریشه این آهنگ ها در raag Yaman, اما با بسیاری از موسیقی جاز تعویض آن است که تنها احساس و شنیده نمی شود. ‘تنها توهم” است syncopating ریتم و تغییر زمان احساس..مراقبه آهنگ از عشق و اشتیاق. پیانو کار تقریبا کلاسیک در طبیعت است. ‘بنگلور, بلوز,’ مذاکرات از زمستان برفی در نیویورک زمانی که من در مدت زمان طولانی تر برای درختان پیچ اناری و سبزی از خانه.

چه چیزی شما را انتخاب کنید هنرمند پل Fernandes به ارتباط خود را با آلبوم و ویدیو?

پل Fernandes یک وقایع بنگلور یک او عجیب و جالب, جالب و شوخ راه گرفتن این شهرستان در هنر خود. او واقعا شگفت آور است. من از او پرسیدم اگر او به من اجازه استفاده از هنر خود برای آلبوم من و به من شادی مطلق او گفت: بله. نه تنها که ما تصمیم به استفاده از بسیاری از آثار خود را به صورت یک ویدئو برای این آهنگ تیتراژ.

پس از آموزش در Hindustani چگونه شما در پیدا کردن تغییر مکان به موسیقی جاز مقابله با دایره زنگی خود را?

من مطالعه Hindustani, موسیقی مدت زمان طولانی پیش. و حتی پس از آن من در حال حاضر در یک گروه موسیقی راک اند رول. من در زمان درس به من کمک کند خواندن بهتر و همچنین قادر به ترکیب تریک تکنیک با خود من آواز.

بزرگ خود را شکستن در 70s است پس از شما پیوست, rock ‘n’ roll band, اسارت انسان?

من امتحان بسیار جدی سازمان به نام جاز هند زمانی که من حدود 18, آواز خواندن در چانه ریه رستوران در بنگلور. آنها گفتند: اگر آنها را دوست داشت و من آواز آنها می خواهم کمک به زندگی حرفه ای من – اگر آنها را دوست ندارم من بود از شانس. من حدس می زنم من به اندازه کافی خوب بود چرا که آنها هموار راه را برای من به نیویورک برای دیدار با برخی از نوازندگان و انجام و خودم را کمی تجربه.

موسیقی اواز یا موسیقی دو نفری

امان Mahajan می گوید رادا و او با هم کار کرده اند برای تقریبا یک دهه در حال حاضر پخش انواع موسیقی با گروه های مختلف تمرکز بیشتر بر روی استانداردهای جاز و موسیقی اصلی. چه مجموعه بنگلور, بلوز, جدا, او می گوید که “این یک همکاری در حقیقی ترین و اساسی ترین حس – به طور کامل تکمیل نشده به پایین پیانو-صدای اواز یا موسیقی دو نسخه از آهنگ ها توسط دو نفر از ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی