خانه به تنهایی و اضطراب و باعث شده در زمان اجتماعی فاصله? جمعه شب تحت sarvayogastudios Instagram رسیدگی نوازنده Ankur Tewari انجام زندگی می کنند آنلاین از خانه خود را برای طرفداران خود را گسترش دور و گسترده ای در سراسر جهان است.

این لیست شامل آسان ملودی های آرامش بخش برای کمک به مردم آرامش — از آهنگ ها صحبت از خانه و نوستالژی محبوب ‘Dil beparwah’ به امضای خود سوت زدن و آواز خواندن در خندقها پسر بسیار دوست داشتنی ‘Jeene mein aaye mazaa’.

این بود سوم از Tewari اجراهای زنده جریان در Instagram فقط در یک ماده از یک هفته. او برگزار شد از جمله مجازی کنسرت از خود Instagram رسیدگی در مارس 15 و 18 و همچنین درخواست شنوندگان خود را به “پرداخت” او را در “لیست های پخش”. او بعدها به اشتراک گذاشته آنلاین کسانی که همه برای کمک به مردم احساس بهتری در خود انزوا. پس از همه, به عنوان او آن را قرار می دهد — “موسیقی بهبود می یابد”.

او ابزاری است که الهام بخش او همکار از صنعت فیلم ترانه سرا-خواننده-نویسنده-بازیگر Swanand Kirkire که به لطف “شگفت آور پاسخ” به یک اجرای زنده در Instagram چند روز پیش تنظیم شده است به انجام یک تکرار نشان می دهد در روز شنبه و دوباره در #JantaCurfew روز.

موسیقی است که تنها راه برای رسیدن به آن به نظر می رسد. فیلم برادری بوده و به کارگیری Instagram Live در راه هنرمند به خصوص نشاط بخشی در این COVID-19 تحمیل بار. مانند فیلمساز Ritesh Batra زنده فیلمنامه masterclass کامل با قدردانی از ژن کلی و Stanley Donen را آواز در باران. “من آن را هر روز در نوشتن من شکسته در 2 p. m. EST… ما بحث و نوشتن و گسترش این کلمه” او می نویسد: به ما امضای کردن با “ایمن ماندن و کمک به هر کس در اطراف است.” نویسنده-ترانه سرا-امینی طنز, Varun استیفن گراور شده است تلاش برای صحبت کردن با عقل سلیم در ویروس ها با استفاده از طنز در پرتاب در اندازه گیری خوب خود را در “بیهوده گویی ویدئوها” که او شده است به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی.

Tewari را به جهان آنلاین هنگامی که در مواجهه با ناامیدی از سه تا از او کنسرتهایی گرفتن لغو در ایالات متحده آمریکا “من می خواهم که در لس آنجلس امروز” او به ما می گوید. اما هنرمند را خارش نمی هنوز هم او را ترک کند. “من احساس بازی برای مردم,” او می گوید.

‘بی مطالعه بصری’

با توجه به آنلاین کنسرت شده اند “بداهتا و بصری نه تمرین”. “آنها احساس کاملا متفاوت از آنهایی که قبلا آنلاین. آن بود که مردم در برخی از بمبئی, میخانه, حلق آویز کردن, گوش دادن به آهنگ ها و داشتن مکالمات,” او می گوید.

Kirkire دوست دارد انعطاف پذیری و تطبیق پذیری. همه شما نیاز به یک گیتار به عنوان همراهی; شاید حتی نمی که. او نیز گرفته شده تعاملی طبیعت تصادفی درخواست آهنگ — ‘Bawra مان‘ و ‘O ri Chiraiya‘. و برخی حتی خود را. “من آماده نبود اما سنگ Kishore Kumar را ‘Eeena مینا Deeka‘ و Suresh Wadkar را ‘Saanjh dhale gagan داستان“در خواست” او می گوید.

در زمانی که مردم سرگردان در داخل خانه نیاز به دفع کردن برای خود هستند و همه این طرح ها با هدف در جامعه ، “آن را به خودمان یادآوری کنیم که ما وجود دارد برای هر یک از دیگر می گوید:” Tewari. Kirkire احساس می کند که مردم خسته از مصرف از بالای سیستم عامل و می خواهم جدیدتر و جدیدتر راه برای ماندن مشغول اند. او خود را در نظر دارد برای شروع به فراتر رفتن از موسیقی به خواندن شعر و نثر خود را در جلسات آینده. هر چه باشد در این حالت این پیام را به خانه ساده است: مسئول و اجتناب از همه تعاملات اجتماعی.

در ضمن به عنوان ما به فشار بیشتر چنین رویدادی آنلاین به نظر می رسد به دنبال شامل مستقل و کلاسیک نوازندگان. نوازنده Prateek Kuhad برگزار خواهد شد یکی در Instagram و Facebook در آوریل 25, که در آن او وعده به بازی برخی از آهنگ های جدید. خانه و جهان #ShutInConcert دیجیتال Carnatic کنسرت زنده برگزار می شود در ساعت 7: 30 p. m. در مارس 29, با هدف جمع آوری کمک مالی برای هنرمندان که آواره شده اند از نظر مالی با توجه به لغو در پی این رمان شیوع کروناویروس. پرداخت به ازای هر دسترسی کنسرت خواهد بود که زندگی در جریان Shaale.com آن است که توسط و برای کسانی که #TogetherAtHome و ویژگی های T. M. کریشنا Akkarai Subhalakshmi B. Sivaraman و N. Guruprasad.

در عین حال یکی دیگر از رویداد های اقیانوس هند Kuhad, Karsh کلم Kamakshi Khanna, Karan Singh سحر و جادو و کمیک Vir Das Aisi Jianshi دموکراسی و دیگران را نیز می توان جریان زندگی می کنند به زودی بر روی یک کامپیوتر همراه و یا قرص در نزدیکی شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی