Billie Eilish سنگ روی مبل Elton John بازی یک صفحه کلید متعلق به فرزندان خود و Backstreet Boys سنگ در هماهنگی از پنج مکان به عنوان ده ها تن از نوازندگان قرار داده و در جمع آوری کمک برای رزمندگان در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کسانی که انجام می شود از خانه های خود برای ‘IHeart اتاق نشیمن کنسرت برای آمریکا همچنین شامل Mariah Carey, Camila Cabello, Alicia Keys, Shawn Mendes and Sam Smith.

یک ساعت نمایش پخش تلویزیونی فاکس بدون تبلیغات بزرگترین تلاش مشترک در همه گیر برای بلند کردن ارواح جمع آوری پول برای کسانی که در خطوط مقدم و یادآوری آمریکایی ها برای شستن دست های خود را و نگه داشتن فاصله خود.

“وجود دارد و پزشکان و پرستاران و دانشمندان بر آن مقدم است. آنها اثبات زندگی است که بسیاری از ابرقهرمانان نمی پوشند capes” گفت: جان که به میزبانی این نمایش را از آشپزخانه خود را. “ما امیدواریم که این بیت از سرگرمی می تواند خوراک و سوخت روح خود را.”

تمام عملکرد و ظاهر توسط مشاهیر اعم از کمدین Ellen DeGeneres به R&B هنرمند Lizzo و کشور خواننده Tim McGraw بودند فیلم برداری در گوشی های صفحه اصلی دوربین ها و یا سیستم عامل آنلاین.

آهنگ شد آمیخته با داستان های شخصی از پرستاران و پزشکان کامیونداران مواد غذایی کارکنان و دیگر کارگران ضروری که میلیون ها نفر از آمریکایی ها وارد هفته سوم به قرار سفارشات در خانه بمانند.

A file photo of Billie Eilish

دکتر الویس فرانسوا یک جراح از روچستر مینه سوتا به سرقت برده قلب در رسانه های اجتماعی با احساسی تفسیر تصور ‘ انجام شده در پزشکی و مالش های.

“آیا این دکتر فقط بخوان هر هنرمند که انجام?” یک بیننده Ender Wiggins خواسته در توییتر.

در این کنسرت نیز پخش در iHeart ایستگاه های رادیویی در سراسر کشور خواست شنوندگان برای کمک به سازمان های خیریه تغذیه امریکا و اولین پاسخ کودکان را پایه و اساس است.

مقدار مطرح شده بود بلافاصله شناخته شده اما بیش از 1 میلیون دلار اهدا شد در 10 دقیقه اول حسن $500,000 از کالاهای خانگی غول Procter & Gamble و مطابق مجموع از Fox Television.

“قلب من می رود به کسانی که عزیزانشان را از دست داده و همچنین کسانی که در حال از دست دادن شغل خود گفت:” لیدی گاگا, چادری در صورتی sweatpants و یک hoodie.

آلیشا کیز و آواز ‘طلوع’ Dave Grohl انجام ‘قهرمان من” و Billie Joe Armstrong صوتی نسخه از ‘Boulevard of Broken Dreams’ صحبت می کرد به سختی از میلیون ها نفر از کسانی که مشغول به کار و یا به عنوان فروشگاه ها رستوران ها سالن های ورزشی و سالن سینما را تعطیل.

“پس از ما می آیند از این چیز وحشتناک, من امیدوارم که ما در حال بهتر است برای هر یک از دیگر و عادلانه تر به یک دیگر” جان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی