از مزرعه به مصرف کنندگان درب خانه

ابتکار با هدف حصول اطمینان از قیمت های بهتر برای کشاورزان و همچنین رسیدن به میوه ها و سبزیجات در قیمت های پایین تر در درب خانه خود از مصرف کنندگان راه اندازی شد توسط وزیر بزرگ و متوسط مقیاس در صنایع Jagadish Shettar در اینجا در روز سه شنبه.

راه اندازی “VBasket” که تحت آن این پیشنهاد شده است برای گرفتن میوه ها و سبزیجات به درب خانه از مصرف کنندگان آقای Shettar گفت که این شرکت تا به حال گفته شده به تابع در چنین راهی است که هر دو به نفع کشاورزان و مصرف کنندگان است.

‘Raita سانته’

آقای Shettar گفت که مراحل گرفته شده برای راه اندازی “Raita سانته” در سراسر کشور که در آن کشاورزان خواهد بود قادر به فروش محصولات خود به طور مستقیم به مصرف کنندگان است. “در کشورهای دیگر این طرح موفق بوده است. ما خواسته مقامات به مطالعه این مدل در کشورهای دیگر و اتخاذ آنها را در اینجا,” او گفت:.

آناند Jadhav از “VBasket” گفت که در ابتدا هفت وسایل نقلیه استفاده می شود برای تهیه سبزیجات و میوه ها به طور مستقیم از کشاورزان است. بعد یکی دیگر از هشت خواهد بود اضافه شده است.

“ابتکار عمل را انجام دور با خدمات واسطه ها. پس از خرید سبزیجات و میوه ها به طور مستقیم از کشاورزان ما آنها را پردازش و سپس آنها را به درب خانه از مصرف کنندگان است. تولید خواهد شد و قیمت در 30 ٪ -40 ٪ کمتر از قیمت بازار,” او گفت:

او همچنین گفت که در پی COVID-19 پاکیزگی داده شده اولویت بالا و همه کارکنان داده شده بود ماسک و دستکش و در صورت سپر. مصرف کنندگان پس از ساخت آنها را تحت حرارتی غربالگری خواهد شد و آموزش در مورد اقدامات پیشگیرانه, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>