از ووهان بدون ویروس

ووهان چین است امروزه بهترین و شناخته شده به عنوان کانون Coronavirus یا Covid-19 به آن تماس بگیرید, با نام رسمی خود را, اما یک فیلم ساخته شده قبل از این تلخ بار به طور موثر قطاری سمت تاریک از شهر است. مثل معاصر Zhangke Jia, Diao یی’nan است از چین, Shaanxi استان و همچنین مانند او خود را آغاز کرد کارگردانی حرفه ای به عنوان یک وقایع منطقه است. Diao عرضه با مدرسه (2003) که در آن در یک ابزاری roiling اقتصادی ناآرامی های یک مرد جوان منجر به یک زندگی دوگانه است. این فیلم برنده جوایز در روتردام و ونکوور.

Diao فیلم بعدی بود که قطار شب (2007) در مورد یک بیوه جلاد در یک زندان که ناخواسته حملات تا در رابطه با همسر یکی از زندانیان اعدام شده. این فیلم عرضه در جشنواره کن و رفت و در را به نفع خود جوایز در بوئنوس آیرس ورشو و IndieLisboa. بر خلاف پرکار جیا که به کارگردانی 26 ویژگی های, و, کوتاه, Diao آشکارا دوست دارد به زمان خود. فیلم بعدی خود را وارد هفت سال بعد در سال 2014. اما آنچه در یک فیلم است. Black Coal, Thin Ice, مجموعه ای در استان هیلونگجیانگ است که زمین سیاه, یخ, سرد, نئون روشن پلیسی هیجان انگیز که reinvigorated نوآر نوع. این فیلم برنده خرس طلایی در برلین.

توقف تنها برای انجام یک نقش کلیدی در جیا را خاکستر ناب ترین سفید (2018), Diao بازگشت به نویر با این غاز وحشی دریاچه (2019) مجموعه ای در سال 2012. عنوانی ساختگی دریاچه در ووهان است و این زمینه برای خوشمزه تابیده طرح که در آن هیچ کس می توان اعتماد کرد. وجود برف در Black Coal, Thin Ice, اما وجود دارد مقدار زیادی از نئون و بسیاری از فیلم unspools در تار و شاعرانه شب. این گفت و گو به طور کامل در ووهان گویش. Ge Hu نقش ژو Zenong یک موتور سیکلت دزد است که در مشکل عمیق پس از کشتن یک پلیس. مصمم به ایجاد یک نمونه از Zhou ووهان پلیس ارائه پاداش از 300 ، 000 یوان (حدود ₹31 لاخ) نسبت به دستگیری او. این گانگستر محلی نیز طمع پاداش پول و ژو یک مرد مشخص شده است. هدف او این است که برای تضمین پاداش پول برای همسر خود جدا و پسر و در این که او به دنبال کمک از Aiai (Kwei Lun-Mei), a ‘, حمام کردن, زیبایی’ (یک تعبیری برای کارگر جنسی) توسط دریاچه.

این فیلم بینهایت شیک و مربوط توسط Takeshi Kitano سبک انفجار فوق العاده خشونت. فکر می کنم Sonatine (1993) و خیس آن را در نئون نویر و شما شروع به گرفتن یک ایده از آنچه Diao دست یافته است. این ووهان که Diao به تصویر می کشد در این فیلم گریه به دور از زرق و برق شهر ارواح شما را دیده ام در بی پایان Coronavirus هواپیماهای بدون سرنشین عکس. آنچه ما می بینیم به جای متزلزل, grubby خاطره که در آن, قابل ملاحظه ای, Diao و به طور منظم خود فیلمبردار دونگ Jingsong پیدا کردن زیبایی. Black Coal, Thin Ice یک فیلم برتر, به عنوان آن را به عنوان یک برده به سبک به عنوان وحشی غاز دریاچه است اما من شکایت نیست.

این غاز وحشی دریاچه نیز عرضه در جشنواره کن, در, رقابت برای نخل طلا شده است و در تمدید جشنواره اجرا از. آن است که در حال حاضر در آن جهانی تئاتر انتشار برنامه. Diao می گوید که فیلم بعدی خود را در دو تا سه سال. بیایید امیدوار باشیم که او را ندارد ما دیگر صبر کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>