‘خط مقدم رزمندگان,’ درمان بد می گوید Uttam

بهداشت کارگران که در تلاش برای پاکیزگی و بهداشت در بخش های مختلف شهرداری در طول COVID-19 بحران در حال درمان به شدت توسط دولت Telangana پرادش کنگره کمیته جمهور و نلگندا MP N. Uttam Kumar Reddy گفت: در روز شنبه.

“من ملاقات کارگران در میریلگودا و در روز شنبه کارگران در نلگندا. هر دو گروه گفت: آنها در عین حال برای دریافت حقوق و دستمزد خود را حق در طول دو ماه گذشته. این راه ایجاد انگیزه برای ما خط مقدم رزمندگان” او فکر.

آقای Uttam Kumar Reddy بود در اینجا در شنبه توزیع مواد غذایی به خانواده های فقیر felicitating بهداشت و معتبر سلامت اجتماعی فعال (ASHA) کارگران است.

صحبت به فشار افراد در منطقه بهداشت و پزشکی او گفت: کارگران بهداشت تحت درمان قرار گرفتند و به شدت خواستار آن است که دولت فورا تمام حق و مشوق های قابل توجهی در حالی که همچنین پرداخت کامل حقوق به کارکنان از جمله قرارداد و برون سپاری کارکنان.

صحبت در مورد وضعیت کشاورزی و تولید, مدیریت, گفت شیرین, لیمو ترش, عمده محصول با نزدیک به ₹ 500 کرور روپیه درآمد سالانه در این منطقه نیز باید شامل ₹ 30,000-کرور تهیه طرح دولت.

کنگره رهبر یادآوری اخیر دستورالعمل توسط دیوان عالی کشور در COVID-19 تشخیص تست های خصوصی و سازمان های دولتی و تعجب که چرا TRS دولت بود و نه اجازه ICMR تایید آزمایشگاه به سطح شیب دار تا تست.

“مطمئن 12-کیلوگرم برنج و ₹ 1500 به حدود 87 لاخ BPL خانواده و نزدیک به 3.5 لاخ جمعیت مهاجر است زمانی به طور کامل. دولت نیز باید روشن در مرکز قول از 15 کیلوگرم برنج توزیع برای فقرا” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید