دولت و مخالفان مربع به یکدیگر با دوئل ادعا می کند در مورد عواقب سیاسی از فرماندار عارف محمد خان سیاست آدرس در مجلس در روز چهارشنبه.

تنظیم صحنه برای یک چهره طولانی در مجلس و خارج از مجلس وزیر امور A. K. Balan به نظر می رسد نشان می دهد یک پیروزی برای LDF دولت در حالی که رهبر مخالفان رامش Chennithala نامیده می شوند و آن حقيقت ،

آقای بالان به خبرنگاران گفت که فرماندار به عنوان خوانده شده سیاست آدرس نهایی توسط کابینه در هم رفته است. “آقای خان خواندن و حتی بخشی او می خواست حذف شدند. این چیز خوبی است,” او گفت:. “در حالت ایده آل فرماندار اجتناب می تواند خود را بیان رزرو در مورد پاراگراف 18 که ساکن در دولت مخالفت شهروندی (متمم) قانون (CAA),” او اضافه شده است. آقای بالان گفت: UDF توطئه به رسوب بحران قانون اساسی با ایجاد شکاف بین دولت و فرماندار به هیچ آمده است.

استناد Lavalin مورد

آقای Chennithala مقابله با بیان این که وزیر Pinarayi Vijayan محدود شد به دنج تا به مرکز دفع هر گونه مشکل در SNC-Lavalin مورد. او تا به حال هیچ گزینه ای اما برای دلجویی از فرماندار اجازه می دهد او را به هوا خود را رزرو در مورد ضد کا قطعنامه تصویب شده توسط مجلس به اتفاق آرا. بانک مرکزی تا به حال به دادگاه تجدید نظر آقای Vijayan را تخلیه در مورد فساد در دیوان عالی کشور است. وزیر معتقد بودند که آقای خان می تواند او را نجات دهد از حقوقی معرض خطر است. از این رو آقای Vijayan قربانی منافع حکومت سکولار در محراب خود حفظ.

آقای Chennithala خواستار آن است که سخنران حذف از مجمع ثبت فرماندار کرد که او تا به حال شدید رزرو در مورد ضد کا قطعنامه. (آقای بالان باقی مانده غیر صریح در مورد تقاضا است.) آقای خان به خبرنگاران گفت: بعد از آن که او تا به حال شاهد بدتر تظاهرات در طول زمان خود را به عنوان یک MLA و پس از آن MP.

بی جی پی نیز خود را مجبور به نزاع. افتتاح یک راهپیمایی در مقابل مجلس سابق Mizoram فرماندار Kummanam Rajasekharan گفت: مردم خواهد پاسخ به بی حرمتی به قانون اساسی رئیس دولت توسط “یادآوری” آقای Chennithala از مجلس در انتخابات آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی