تایسون خشم سلطنت و به عنوان سنگین وزن جهان قهرمان نمی شود به پایان رسید جدید ادعا می کند بیش از یک اتهام مواد مخدر-تست کلاهبرداری با توجه به WBC جمهور موریسیو سلیمان.

آن ادعا شده بود در یک پست در روز یکشنبه گزارش یک کشاورز ارائه شد پول را به ارائه یک بهانه برای خشم شکست خورده داروهای آزمون در سال 2015.

خشم و پسر عموی خود را Hughie آزمایش مثبت برای ناندرولون در سال 2015 که آنها پس از آن متهم در uncastrated گراز گوشت با استناد به یک کشاورز به نام مارتین Carefoot که ادعا می کرد به ارائه آنها را با محصول.

پس از گران قیمت و طویل ایستاده با انگلستان مبارزه با دوپینگ خشم و Hughie دریافت نگر دو سال ممنوعیت و قادر به ادامه حرفه خود را در دسامبر 2017.

در این پست گزارش Carefoot محروم داشتن ارائه خشم تیم با گوشت اصرار او پیشنهاد £25,000 را داستان به منظور کمک به خود گرفته است. اما سلیمان که WBC کمربند خشم برنده در برابر دئوتای وایلدر در لاس وگاس در ماه گذشته گفت که این اتهامات را “هیچ تاثیری” بر سلطنت خود را به عنوان قهرمان.

“من شخصا ترجیح می دهم به این باور تایسون خشم جلوتر از کسی است که در حال حاضر بستری برای دروغ گفتن در اسناد قانونی برای کسب” سليمان گفت: خورشید.

“کسی که ادعا کرده او پذیرفته پول به دروغ باید در دادگاه در نظر شخصی من به ویژه هنگامی که او منتظر پنج سال به داستان خود را.

خشم را پروموتر فرانک وارن بود که نه درگیر در آن زمان گفت: خورشید او قبلا ارسال نامه توسط Carefoot.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی