البته آینده اقدام به تصمیم امروز

هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند رئیس جمهور Sourav Ganguly گفت: در روز جمعه آینده دوره از عمل است که در لیگ برتر خواهد بود تصمیم پس از دیدار با فرانشیز در روز شنبه.

پس وزارت بهداشت دستورالعمل های BCCI تصمیم به تعلیق لیگ تا 15 آوریل است. وجود دارد هیچ وضوح در اینکه مسابقات شروع خواهد شد در 15 آوریل و یا تجدید نظر تاریخ اعلام خواهد شد.

“اجازه دهید را ببینید. ما نمی توانیم پاسخ این است که در حال حاضر” Ganguly گفت: پس از جلسه در BCCI ستاد در روز جمعه. او گفت: آن را نمی ممکن است برای پیش بینی چه چیزهایی می تابه.

طبق برنامه این مسابقات بود که برای شروع در مارس 29 و پایان مارس 24. پرسید که آیا این پنجره می تواند تمدید Ganguly گفت: “خیلی زود است برای اظهار نظر در آن است. ما خواهد شد بحث در مورد تمام جنبه ببینید که چگونه همه چیز و تصمیم درآمده است.”

با دولت دهلی نو به دلیل خودداری از دادن اجازه به میزبان هر گونه فعالیت های ورزشی از جمله لیگ حدس و گمان وجود دارد که این تعداد سالن می تواند کاهش می یابد.

اما Ganguly گفت: “اولویت ما ایمنی است و به همین دلیل ما تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن آن. ما را ببینید که چگونه همه چیز و سپس دریافت یک ایده بهتر (در مورد سالن).”

پرسید که آیا این فرانچایز خوشحال بودند با هیئت مدیره تصمیم Ganguly اظهار داشت: “هیچ کس تا به یک انتخاب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر