G-7 در تماس های چین برای تجدید نظر در هنگ کنگ قانون تامین

گروه هفت اقتصاد خواستار چین برای تجدید نظر در برنامه ای برای اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ بر اساس یک بیانیه مشترک صادر چهارشنبه.

امنیت ملی قانون است که با هدف مهار secessionist فعالیت هایی که پکن می گوید سوخت monthslong تظاهرات ضد دولتی در نیمه مستقل خاک چینی.

در بیانیه وزرای خارجه از G-7 ملل ابراز “نگرانی شدید در مورد چین تصمیم به اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ” و اضافه کرد که این امر نقض قلمرو را قانون اساسی و پکن به تعهدات بین المللی.

“این امر خطر انداختن سیستم است که اجازه هنگ کنگ را شکوفا ساخته شده و آن را یک موفقیت بیش از چندین سال” گفتند. “باز کردن بحث مشاوره با ذینفعان و احترام برای حفاظت از حقوق و آزادی ها در هنگ کنگ ضروری است.”

G-7 اعضای ایالات متحده آمریکا, کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا, ژاپن و انگلستان است.

“ما همچنین به شدت نگران است که این عمل را محدود و تهدید حقوق اساسی و آزادی های همه مردم حفاظت شده توسط قانون و وجود مستقل از سیستم عدالت” وزیران امور خارجه گفت: در بیانیه خود که آن هم امضا شده توسط اتحادیه اروپا دیپلمات ارشد. “ما به شدت اصرار دولت چین را دوباره در نظر بگیرید این تصمیم” G-7 اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>