‘Gamak Ghar’ نقد و بررسی فیلم: تند و تلخ نوای روستا خانه

آن را بسیار نادر در سینمای هند است که پس زمینه خود را تبدیل به شخصیت های یک فیلم است. چیزی که اتفاق می افتد در Achal Mishra مایع و مطمئن باشید اولین ویژگی Gamak Ghar. سکوت اما فصیح حضور یک خانه روستای در بحار می گوید داستان از تغییر پویایی خانواده گسترده به آن تعلق دارد. و در هواپیما های دیگر آن نیز می شود نشانگر — بدون تنظیم به یک — اجتماعی و تحول اقتصادی کشور ، زندگینامه یک خانه و سپس کاملا نمی باقی می ماند به طور کامل خود را.

Gamak Ghar بصورت سه جانبه حرکت ملایم قطعه موسیقی است که شامل در این چرخه زندگی است. اورتور مجموعه در سال 1998 کاملا به جاست که برای انجام با تولد یک فرزند و همراه با جشن.

بسیار کمی وجود دارد و تقریبا هیچ اقدام در واقع. Mishra مراقبه دوربین قطاری unhurriedly شمار مناظر و صداها نفوذ خانه — tulsi گیاه handpump خنده از بچه های خود مشغول کارت بازی کودکان, بازی مخفی کردن و به دنبال و برداشت انبه از grove, زنان, کمک به یکدیگر, کراوات ساری, بچه ها, تماشای فیلم بر روی یک اجاره دستگاه. Avni Goyal را طراحی و تولید می شود minutest جزئیات — از تقویم روی دیوار آبی به چمدان بالای جراحی almirah به پشه کویل و شبکه — ساخت خانه به دست آوردن یک شخصیت و شخصیت خود را دارد.

این یک بخش است که ممکن است در حال حاضر در غلتیدن نوستالژی اما تداعی آن را در بینندگان است. نوستالژی برای چه دوران کودکی برای برخی از ما: از زندگی از هم جدا در شهرستانها و جمع آوری با هم زیر سقف خانه آبا و اجدادی برای جشن و تعطیلات حداقل دو تا سه بار در سال; بهترین روز زندگی ما است.

Gamak Ghar (روستا خانه Maithili با زیرنویس انگلیسی)

  • مدیر: Achal Mishra
  • بازیگران: Abhinav Jha, میرا Jha, Satyendra Jha, Soniya جها
  • زمان اجرا: 91 دقیقه
  • داستان: وقایع از بیش از دو دهه زندگی در یک روستا خانه در بیهار که از طریق خانواده به آن تعلق دارد

Mishra رشته ها با هم, کمی, لحظات زودگذر پیش پا افتاده تعاملات و مکالمات از اعضای خانواده است. آن را مانند او تخمگذار لخت آلبوم عکس خانوادگی و حتی به عنوان ما می بینیم اعضای خانواده در این فیلم کلیک کردن دور عکس خود و سازماندهی اجباری خانواده ساقه عکس. به عنوان اگر در تلاش برای سازماندهی خاطرات را نگه دارید تا برای آیندگان.

آن را در بخش دوم مجموعه در سال 2010 — که ما آگاه از تغییرات خزنده. اشتیاق برای ریشه ساخته شده اند مردم به ساخت خانه های بزرگ در آن ایجاد کرد اما هیچ کس به نظر می رسد که زمان برای بازدید است. یک پسر رشد کرده و ریشه های خریداری یک آپارتمان در Noida همسرش, رنگ مو در حال حاضر بچه ها در حال رشد و ترجیح می دهند خوردن Maggi به سیب زمینی سرخ و thekua. و وجود دارد یک اشاره از یک زد و خورد بیش از یک عضو است که در عین حال به حل و فصل کردن در زندگی و کسی که می خواهد به فروش بخشی از زمین به سرمایه گذاری در داروخانه ها و فروشگاه خود را. اما جشنواره chhatt این خاطرات و نوشته های پدربزرگ و خاطراتی از گوشت گوسفند اعیاد پخته شده توسط او هنوز هم موفق به اتصال آنها, اما, tenuously.

در سومین و آخرین قانون در سال 2019 ما دیدن تنهایی صفحه اصلی فروپاشی تحت غفلت تنها با یک تفاوت سرپرست و چند گنجشک دادن به آن شرکت. این گیاه tulsi در حیاط است shrivelled بیش از حد. نیز وجود دارد که مداوم صحبت از سیل داشتن عوارض خود را گرفته در ساختار. نگاه ما به خانه در قاب مه آلود زمستان بی سرپرست در آن سن رسیده. اما این پایان راه امیدوارم. نیز وجود دارد یک تماس همزمان برای تجدید و حس امید که روز های شکوه به خوبی ممکن است به عقب. Gamak Ghar همه چیز در مورد این ادعا که این روستا خانه باید بماند.

Gamak Ghar شروع می شود جریان در موبی هند از آوریل 10

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>