بازی تاج و تخت ستاره Kristofer Hivju نشان داده است که او آزمایش مثبت برای coronavirus.

نروژی بازیگر که با بازی Tormund Giantsbane در HBO حماسه فانتزی سری در زمان به Instagram روز دوشنبه برای به اشتراک گذاشتن خود را تشخیص.

هر چند در “سلامتی”, Hivju گفت او و خانواده اش در انزوا.

“سلام از نروژ! متاسفم بگویم که من امروز باید آزمایش مثبت برای COVID19 ویروس تاج. من و خانواده ام هستند خود منزوی در خانه به عنوان زمانی که آن را طول می کشد. ما در سلامت خوب – من فقط علائم خفیف سرماخوردگی,” او نوشت.

این بازیگر به دادگاه تجدید نظر به مردم می شود “بسیار مراقب باشید.”

“دستهای خود را حفظ 1.5 متر فاصله از دیگران در قرنطینه; فقط به انجام همه چیز شما می توانید برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است. ما با هم می تواند به مبارزه با این ویروس و جلوگیری از یک بحران در بیمارستان های ما,” او گفت:.

Hivju, 41, همچنین خواست طرفداران و پیروان به دنبال مقررات برای “ماندن امن و حفاظت نه تنها خودتان بلکه در کل جامعه ما و به خصوص کسانی که در معرض خطر مانند افراد مسن و افراد با شرایط از پیش موجود”.

او می پیوندد بازیگران, Idris Elba, تام هنکس و همسرش, بازیگر ریتا ویلسون و سابق باند دختر Olga Kurylenko که آزمایش مثبت برای کوروناویروس. موسیقی جهانی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Lucian Grainge شد بستری برای درمان عفونت بیش از آخر هفته.

تعداد مرگ و میر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در سراسر جهان را تصویب کرده است 7,000 با بیش از 175,530 موارد در 145 کشور جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی