“بازی تاج و تخت” به “لارنس عربستان’: در اینجا فیلمساز C پریم کومار سازمان دیده بان لیست

من به خصوص دوست راه دیالوگ نوشته شده بود و البته آن را تا به حال فوق العاده ریخته گری در قالب Kevin Costner, Robert De Niro, اندی گارسیا و شون کانری. وجود دارد یک عمل دنباله ای که می پردازد ادای احترام به سرگئی آیزنشتاین را ویرایش نظریه. شما خواهید بود مبهوت حرکات دوربین. هر بخش شما را شگفت زده. آن را نه یک arthouse فیلم, اما به طور کامل تجاری یک چیزی است که هر انسان معمولی را مربوط به.

A still from ‘Lawrence of Arabia’

من را بازبینی لارنس عربستان بارها و بارها به دلایل مختلف. گاهی اوقات من آن را برای David Lean, فیلمساز; گاهی اوقات آن را برای فردی جوان فیلمبردار. این یک فیلم ویژه به دلیل آن پدر من است که من ساخته شده آن را تماشا کنید. من به یاد داشته باشید تماشای لارنس عربستان در VHS. آن روزها از آن استفاده می شود به می آیند در دو بخش — نیمه اول و نیمه دوم در یکی دیگر از. من یک بسته نرم افزاری از خاطرات به آن متصل است.

A still from ‘Knives Out’

هنوز هم از “چاقو خارج’ | عکس های اعتباری: AP

چاقو را

فیلم دریافت نظرات عالی بود و نامزد دریافت جایزه اسکار. من به تماشای چاقو را با چهار من مدیر دوستان است. زن منجر شبیه Trisha کریشنان این انیمه. آن را مانند یک جذاب فیلم با دانیل کریگ پیشرو جبهه در غیر اکشن نقش. من دوست داشتم کل ساخت در داخل یک خانواده بزرگ و دستگیری درام که گستراند.

بازی تاج و تخت

من یک فن بزرگ از دوره, فیلم هستم و به نمایشنامههای تاریخی. وایکینگ ها است که یکی از من تمام زمان های مورد علاقه. وجود دارد می تواند بسیاری از افرادی که در میانهی شب به تماشای بازی تاج و تخت. اما اگر وجود دارد هر کسی که آن را تماشا کردند و در عین حال در حال حاضر زمان است. به این معنا که شما می توانید شراب خواری-سازمان دیده بان تمام سری در 21 روز. که یک پیشنهاد قوی.

ما خیلی دوست دارم به می دانم که چگونه شما مشغول نگه داشتن در خانه. به ما بگویید چه شما در حال تماشای در metro@thehindu.co.in

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر