گانگستر Vikas Dubey کشته در برخورد, می گوید تا پلیس

گانگستر Vikas Dubey, متهم به تیراندازی مرده هشت پلیس در کنپور را Bikru ایجاد کرد هفته گذشته مرده است, Uttar Pradesh پلیس گفت: در صبح روز جمعه.

Dubey کشته شد در یک روبرو می شوند زمانی که او سعی به فرار پس از تصادف در جاده Kanpur IG Mohit Agarwal گفت PTI.

کنپور SP آنیل کومار گفت: یک کانال تلویزیونی است که Dubey کشته شد که پلیس اخراج در ‘دفاع’ پس از گانگستر در زمان استفاده از این وضعیت است. “Vikas Dubey سعی در اجرا پس از ربودن یک تپانچه و یک مجروح پلیس. پلیس احاطه شده او را از هر چهار طرف و تلاش کردند تا او را تسلیم اما او اخراج در پلیس. در دفاع از خود پلیس با شلیک دو گلوله [در Dubey] مجروح شدن او گفت:” آقای کومار.

با توجه به PTI, مقامات گفت که یک وسیله نقلیه پلیس حمل Dubey از Ujjan در Madhya Pradesh به کنپور ملاقات با یک حادثه در منطقه بارا در کنپور.

در ضمن SSP (کانپور) Dinesh Kumar P. خبرنگاران در محل روبرو می شوند که چهار پلیس همراه Dubey دریافت صدمات. او اضافه کرد که او هیچ اطلاعاتی در چرا وسایل نقلیه از کارکنان رسانه انتهایی خودرو است که در آن Dubey گرفته شده بود متوقف شد

Dubey در اجرا پس از حمله به پلیس بازداشت شده بود در نزدیکی Mahakal معبد در اوجائین در روز پنج شنبه.

“او را به دست U. P. پلیس که او را به دولت خود را از طریق جاده” یک M. P. مقام پلیس گفت:.

(این است که در حال توسعه یک داستان است.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>