کارگران صنایع پوشاک تقاضا

اعلام “Vanitha Sangathi” به ارائه رایگان ماهانه اتوبوس می گذرد به یک لاخ زنان کارگر شاغل در کارخانه نساجی در بنگلادش در بنگلور شده است به طور گسترده ای مورد استقبال کارگران در مندیا و Ramanagaram مناطق. با این وجود آنها ابراز نارضایتی خود را بیش از این وزیر B. S. Yediyurappa محدود کردن مزایای بنگلور.

وجود دارد تعدادی از پوشاک عامل کارخانه در چننپتنا, Ramanagaram, Bidadi, Magadi, کنکپورا, مندیا, Maddur, Srirangapatna, Nagamangala و دیگر نقاط مندیا و Ramanagaram مناطق. تقریبا 30,000 زنان از نوجوانان به زنان سالمند از هر دو این مناطق در حال کار وجود دارد گفت: مرکز از اتحادیه های کارگری (CITU) رهبر Shalini. عدم وجود امکانات حمل و نقل مناسب بوده و باعث آنها را به سفر در سه چرخ است.

بسیاری از دست داده بود جان خود را در تصادفات جاده ای در سال های اخیر گفت: Sharmila یک کارگران با رهبر در یک کارخانه در Maddur. دولت باید گسترش مزایای کارگران در سراسر کشور او اضافه شده است.

با توجه به Malini, یک عضو تمام هند دموکراتیک زنان انجمن (AIDWA) در Ramanagaram کارگران را ارسال تفاهم نامه به آقای Yediyurappa مدت کوتاهی خواستار گسترش “Vanitha Sangathi”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>