گوتام Navlakha امید برای سریع محاکمه عادلانه پیش از تسلیم شدن به نیا

فعال حقوق بشر و روزنامه نگار Gautam Navlakha که برنامه ای برای تسلیم شدن به آژانس تحقیقات ملی (NIA) در روز سه شنبه برای او اتهام دخالت در Bhima-Koregao شورش 2018 گفت که او امیدوار است برای سریع و محاکمه عادلانه برای خود و دیگر شرکت متهم در پرونده است.

“من امیدوارم که استوار بر سریع و محاکمه عادلانه برای خودم و همه همکار شرکت متهم کرد. این تنهایی من را قادر خواهد ساخت به روشن به نام من و پیاده روی رایگان نیز استفاده می شود در این زمان در زندان به خلاص شدن از شر خودم به دست آورد عادات” آقای Navlakha در بیانیه ای گفت.

آقای Navlakha مانند فعال-علمی Anand Teltumbde که همچنین خواسته شده است به تسلیم شدن زیر یک دیوان عالی کشور منظور شده است به اتهام فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) عمل (UAPA).

همچنین بخوانید: روز قبل از تسلیم شدن به نیا آناند Teltumbde می نویسد: به مردم هند

آقای Navlakha شده است در ارتباط با اتحاد مردم برای حقوق دموکراتیک دهلی مبتنی بر حقوق مدنی’ گروه و بر اساس بمبئی- اقتصادی و سیاسی هفتگی برای چند دهه.

 

“اژدهایی مفاد UAPA نیست همراه با روش های سختگیرانه تر در مورد شواهد به خصوص الکترونیکی با توجه به سخت مجازات ارائه شده به صورت زیر عمل; روش که در غیر این صورت ارائه تنگ تر قوانین با توجه به شواهد به جای آن ساخته شده و الاستیک. در زیر این دو whammy زندان هنجار می شود و با قرار وثیقه یک استثنا. در این Kafkaesque دامنه, روند, شود, مجازات” آقای Navlakha اعلام کرد.

اشاره به این که دادگاه راس تا به حال خود را به تازگی به دخالت در این موضوع از زندان, شرایط و دستورالعمل صادر شده به مقامات در مورد تهدید به زندان و زندانیان با توجه به COVID-19 pandemic آقای Navlakha گفت: “اما من تحت تاثیر این ترس که من آنهایی که نزدیک و عزیز هاربر در مورد اسارت در میان COVID-19. من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم نا امید است که مختصر و مفید منظور از دیوان عالی کشور در 8 مارس تا به حال هیچ اشاره ای به COVID-19 همه گیر است که پیشی جهان از جمله همه ما در هند است.”

متن کامل Gautam Navlakha بیانیه

که من آماده به Ieave به تسلیم شدن قبل از NIA دفتر مرکزی آن در دهلی نو من خوشحالم که عدالت آرون Mishra و عدالت ایندیرا بانرجی به من داد یک هفته دیگر از آزادی زمانی که آنها گذشت سفارش در 8 آوریل سال 2020 است. یک هفته از آزادی به معنای زیادی در این بیماری حتی در سن مستند. سفارش خود را حل و فصل وضع من مواجه می شوند در مطابق با مارس 16th, منظور از دادگاه راس که من موظف به تسلیم آوریل 6th قبل از نیا, Mumbai. این مستند که به دنبال مانع از رفت و آمد است. نیز وجود دارد هیچ جهت از نیا (بمبئی) در مورد آنچه که من باید انجام دهید تحت شرایطی. من می دانم که در حال حاضر که من را مجبور به تسلیم شدن خودم به نیا محله سر در دهلی نو.

نخست وزیر هند تشبیه چالش های مطرح شده توسط Covid19 همه گیر به وضعیت “اضطراری ملی”. در همین حال دادگاه راس خود را به تازگی به دخالت در این موضوع از زندان, شرایط و دستورالعمل صادر شده به مقامات با توجه به ازدحام بیش از حد زندان زندانیان و تهدید به زندانیان و detenues زندان کارکنان و سایر پرسنل اختصاص زندان وظایف. این نگرانی باقی می ماند اگر چه هیچ موردی از Covid19 عفونت آمده است از هر زندان تا کنون تا حدودی اطمینان بخش برای من است. اما من تحت تاثیر این ترس که من آنهایی که نزدیک و عزیز هاربر در مورد اسارت در میان Covid19.

من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم نا امید است که مختصر و مفید منظور از دیوان عالی کشور در 8 مارس تا به حال هیچ اشاره ای به Covid19 همه گیر است که پیشی جهان از جمله همه ما در هند است.

اما من در حال حاضر می توانید شروع به صورت واقعی روند قانونی که به همراه مواردی که مقررات از فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) قانون استناد. چنین اعمال و روشن کردن عادی است وارونه. دیگر این اصل است که “یک فرد بی گناه است مگر اینکه خلافش ثابت’. در واقع در چنین اعمال ‘متهم است گناه مگر اینکه ثابت’.

مقررات سخت گیرانه از UAPA نیست همراه با روش های سختگیرانه تر در مورد شواهد به خصوص الکترونیکی با توجه به سخت مجازات ارائه شده به صورت زیر عمل; روش که در غیر این صورت ارائه تنگ تر قوانین با توجه به شواهد به جای آن ساخته شده و الاستیک. در زیر این دو whammy زندان هنجار می شود و با قرار وثیقه یک استثنا. در این Kafkaesque دامنه روند خود را مجازات می شود.

من امیدوارم که استوار بر سریع و محاکمه عادلانه برای خودم و همه همکار شرکت متهم کرد. این تنهایی من را قادر خواهد ساخت به روشن به نام من و پیاده روی رایگان نیز استفاده می شود در این زمان در زندان به خلاص شدن از شر خودم به دست آورد عادات.

تا آن زمان

“نمی خواهد به شما کمک کند به خواندن

این آهنگ از آزادی

چون همه من همیشه

آهنگ رستگاری

آهنگ رستگاری.

این آهنگ از آزادی……” (باب مارلی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>