Gautham منون: ‘Dhruva Natchathiram خواهد بود یک رویداد فیلم در آوردن مخاطبان به تئاتر’

Gautham منون شده است در میان شلوغ فیلمسازان این مستند داشتن به کارگردانی یک فیلم کوتاه (Karthik شماره گیری Seytha ارتباطات نسل نو) و قرار دادن چند موزیک ویدئوها (‘Oru شانس Kudu’, ‘Karuvizhiye’ و ‘En Kaadhal’) در کانال یوتیوب.

در این هفته او تنظیم شده است برای یک شروع جدید. او را اولین بار به عنوان یک راوی در کشف پلاس’ مستند COVID 19: هند جنگ در برابر ویروس. در مجازی چت با MetroPlusمدیر نشان می دهد آنچه که او شده است تا این روزها و چگونه این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار کار الگوی صنعت فیلم. گزیده ای:

چگونه شما را مدیریت برای قرار دادن محتوای با وجود چالش های همه گیر?

شده اند وجود دارد بسیاری که یا رنج می برد و یا آواره شده اند. اما با وجود همه آن اتفاقات بسیاری از ما پیدا کرده اند که فضا در خانه with عزیزان ما و پشت کردم به انجام کارهایی است که ما باید داشته باشد.

عدم اطمینان در مورد وضعیت فعلی این است که آنچه را آزار است. هر چه من این نبود که من فکر کردم “به من اجازه انجام کاری’ اما از آنجا که من از خواب بیدار شدم احساس پرشور در مورد چیزی. بسیاری از نوشتن اتحادش را تغییر نگه داشتن در ذهن این وضعیت است. آنها می گویند هنگامی که رفتن سخت می شود سخت می شود رفتن.

چه شد کلید خود را آموخته از این مستند ؟

من مرتب از شیر گرفته خودم را دور از تلویزیون, اخبار, به دلیل وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شناور در اطراف. برای یادگیری این است که چرا من گفتم: “بله” به روایت این مستند که فیلم برداری در سراسر کشور و بیرون آورده و دیدگاه های چندگانه. این مذاکرات در مورد منشاء این ویروس از ووهان; کرالا چگونه موفق به مهار گسترش و چگونه کارشناسان بهداشت و درمان به کار گرفته شده در آن. دوست داشتنی بود به نظاره نشست و به تماشای, و گام در به انجام تامیل روایت یک انگلیسی اسکریپت.

 

شما برای شناخته شده خود را (با تعجب) صدای اور در فیلم های. چقدر متفاوت بود این ؟ ؟

ما می خواستیم آن را به عنوان مستقیم به جلو و شخصی که ممکن است. اما آن را نباید صدا بیش از حد محاوره به عنوان به خوبی. پس از آن بود که یک تعادل خوب ما سعی کردیم به اعتصاب.

Gautham Menon: ‘Dhruva Natchathiram will be an event film bringing audiences back to theatres’

به عنوان یک ویژگی فیلمساز چگونه می توانم به شما نمایش فیلم های مستند?

من مجذوب مستند فیلم سازان, از فیلم های خود را. من دوست دارم که آنها گیر کرده به آن نگه داشته و به دور از فریب و پرمخاطب. از آنجایی که ما فیلم برداری ملکه شش ماه پیش به عنوان یک وب سایت-سری و اکنون با قرار دادن شورت و موسیقی فیلم به مخاطبان, من بوده است باز به فکر آینده دور از بودن سرمایه گذاری در یک فیلم سینمایی و بررسی محتوای چنین است.

چه تغییراتی را در شما پیش بینی در فیلمسازی جلو ؟

هیچ کس می خواهد برای کشف و یا آزمایش بسیار چرا که آنها می خواهید به امن… من احساس می کنم یک مقدار زیادی از برنامه نویسی را تغییر دهید را با توجه به محیط های کنترل شده. تولید کنندگان در واقع فراخوانی و گفت: “سریع ah edha pannalama? وجود دارد چیزی است که ما می توانید در یک فضای کنترل شده در 30 روز?’

اجتماعی فاصله هنجارها و ماسک حال طبیعی جدید چگونه شما قصد دارید به ساقه ؟

من باز به تغییر و تنظیم است. همچنین من یک بزرگ بودجه فیلمساز به عنوان چنین. ما در حال حاضر در نویسندگان اتاق و ایجاد محتوا برای OTT سیستم عامل و کار وجود دارد اتفاق می افتد موجود در فیلم های. من در تلاش برای نه اجازه نوشتن تحت تاثیر قرار بیش از حد; من یک خارجی برنامه ریزی شده به زودی و من امیدوار هستم که همه چیز خواهد شد به حالت عادی بازگشت.

آیا شما عامل همه گیر و مستند در حالی که شما در حال ایجاد محتوا ؟

هنگامی که شما در حال راه اندازی یک صحنه جدید شما همیشه فکر ” را مخاطب تعجب می کنم اگر این بود که قبل از و یا در طول COVID-19?’ که مرا اذیت صادقانه میگویم. من نوشت: یک نیم ساعت کوتاه به تازگی و من مطمئن هستم که اگر من باید آن را در وسط ماسک و کمتر جمعیت. من به پایان رسید تا با استفاده از ماسک و نه اشاره به جدول زمانی.

در نهایت آنچه که وضعیت پروژه های آینده خود را?

ما در حال انتظار برای بازگشت به فیلمبرداری. برای جاشوا Imai Pol Kaakhaمن باید 10 روز باقی مانده عمدتا شامل اکشن و تعقیب و گریز توالی. پس از آن وجود دارد Dhruva Natchathiram که ما در حال حاضر در حال ویرایش. ما هفت روز از شلیک بدون Vikram آقا و امیدوارم در یکی از رویداد فیلم است که به مخاطبان به تئاتر این سال است.

 

COVID-19: هند جنگ در برابر ویروس برتر در کشف به علاوه در جولای 16, به دنبال برنامه تلویزیونی در کانال دیسکاوری در جولای 20 (8 شب)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>