Gautham منون: من پشیمان نیستم من پلیس فیلم

همیشه از ستهنکولم مورد آمد به محل موردتوجه وتماشای عموم, تصویر پلیس در سینمای تامیل است که در میان مطرح ترین موضوعات.

مدیر هری شناخته شده برای خود را Singam فیلم حق رای دادن با بازیگر Suriya اعلام کرده در سابقه او چگونه حسرت ساخت فیلم cop. “من احساس می کنم عمیقا صدمه دیده است که من ساخته شده پنج فیلم ستایش اداره پلیس,” او نوشت.

اما Gautham منون دیگر فیلمساز شناخته شده برای گرفتن پلیس افراد متفاوت است. “من پشیمان نیستم ساخت فیلم cop. من تا به حال پلیس راه رفتن تا من و بگو Naanga پلیس aanadhe unagalala dhan’ (ما پیوست و نیروی انتظامی با الهام از فیلم های شما) می گوید:” این فیلمساز در طول یک چت منحصر به فرد با هندو ترویج ارتباط خود را با کشف پلاس’ COVID-19 مستند.

مدیر امادگی برای khakhi آمده است كه در بسیاری از فیلم های خود را; Suriya را ‘Kaakha Kaakha’, Kamal Haasan ‘Vettaiyaadu Vilaiyaadu’ و Ajith را ‘Yennai’ خود را در میان محبوب ترین آثار. “در آغاز سال 2020 از من دعوت شد که نیروهای پلیس و توپ است که در آن چند جوان IPS افسران به من آمد و گفت:” من پیوسته فرهنگستان چون من دیدم Kaakha Kaakha ” و “من این را به خاطر من دیدم Vettaiyaadu Vilaiyaadu’,”, به یاد می آورد این فیلمساز “همسران وجود دارد و همه آنها در یک فضای زیبا نوازش من در پشت و درخواست آنچه که من تا بعد.”

Gautham تشبیه این وضعیت به یک خط از خود فیلم ‘Yennai’. “وجود دارد یک خط نازک است که ما عبور نمی کند. همه ما تصاویر ما عبور از این خطوط — و برخی از مردم در واقع انجام دهند اما بسیاری از ما نیست. این نوع تفاوت وجود دارد که در اداره پلیس به عنوان به خوبی. وجود دارد مقدار زیادی از صادق مناسب افسران پلیس که در درون نظام و رسیدگی به کارهای راه آنها باید باشد. و چند وجود دارد که عبور از خط” او می گوید و اضافه کرد “من فکر می کنم آن را همه چیز در مورد رهبری در آن فضا و آنچه را برای خود جوانان و افسران همکار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>