Gautham Menon, Manoj Bajpayee, به روایت COVID-19 مستند در کشف

تامیل فیلمساز Gautham منون و ستاره بالیوود Manoj Bajpayee باید با همکاری کشف پلاس به نقل از آینده مستند است که ارائه یک نگاه اجمالی به تمام مراحل کلیدی گرفته در سراسر هند برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

گسترده ضرب گلوله در طول دوره از مستند COVID-19: هند جنگ در برابر ویروس خواهد گذشتن از سراسر کشور نقشه برداری همه گیر و داستان از طریق مصاحبه با کارشناسان موضوع خط مقدم کارگران بیماران کارگران مهاجر و دیگران کار خستگی ناپذیر در پشت صحنه به دستگیری گسترش این بیماری کشنده. این فیلم نیز روشن نوآوری و فناوری است که استفاده می شود برای مبارزه با ویروس.

هندی voiceover خواهد شد ارائه شده توسط Manoj Bajpayee و تامیل صدای گوینده توسط Gautham Vasudev منون.

این مستند همچنین ویژگی های چند تن از دانشمندان و پزشکان وزیران و مقامات دولتی در خط مقدم coronavirus نبرد.

“معنی دار سینما و معنی دار پروژه های همیشه محبوب من, و من معتقدم که چنین ویژه مرتبط هستند و نه فقط برای امروز بلکه ادامه خواهد داد به شرکت ما و نسل های آینده نیز گفت:” Manoj Bajpayee. “این یک داستان مهم و باید گفته شود در یک شیوه ای موثر. من و افتخار به بخشی از این پروژه های به یاد ماندنی و هدف را به تمام تجربه من به بازی برای گویندگی در زبان هندی.”

“این واقعیت که همه ما شده اند به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری همه گیر باعث می شود این پروژه متفاوت از دیگران من بخشی از. شما تقریبا بطور منظم احساس بخشی از زندگی خود را به عنوان قرقره بروید اما در همان زمان این مستند می درخشد نور را در به طوری که شما آگاه بودند. همین دلیل است که مستند به عنوان یک سرگرمی ابزار نظر من همیشه باید یک ویژه پراید از محل گفت:” Gautham Vasudev منون. “این یک تلاش شجاع. من نمی تواند خواسته اند برای اولین بار به عنوان یک راوی به خصوص در زبان تامیل و اتفاقا این نشانه من اول مستند تا کنون.”

این مستند را رها در کشف به علاوه در جولای 16 در 8:00 ب. ظ; Discovery Channel و Discovery Channel HD خواهد شد و مراسم افتتاحیه آن در 8:00 pm در جولای 20

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>