کارگردان فیلم Anand منون عصبی و هیجان زده به عنوان اولین فیلم بلند سینمایی Gauthamante Radham, همه برای رسیدن به سینمای امروز است.

این فیلم یک رویا است که او حمل شده است در اطراف در حالی که برای تقریبا دو سال است. این است Neeraj م. اولین فیلم پس از خود بسیار موفق تفرج در آمازون نخست وب سری خانواده مرد. آناند می گوید او نوشت: این اسکریپت با Neeraj در ذهن است.

“این فیلم نشان می دهد این سه مرحله از Gauthaman را (Neeraj) زندگی است. Neeraj یک جوان بی گناهی او پسر همسایه است که من احساس می تواند برقراری ارتباط, آنچه در ذهن من بود ، ” 25 ساله می گوید. فیلم تابه در چه خانواده اولین اتومبیل به معنی آنها — “دلبستگی عاطفی آنها احساس برای وسیله نقلیه است.”

این نند اولین ویژگی اما نه خود فیلم. او شده است ساخت, کوتاه, از آنجا که او در کلاس 10. ابراز پیروزی از اکتشاف لحظه در مورد او چگونه احساس خود را در مورد سرگرم کننده دیگر اتفاق افتاده است زمانی که او بر روی صحنه به عنوان یک دانش آموز در کلاس هشت. “کار من من قابل درک است که برای سرگرم کردن. من اقدام شد اما من بیشتر علاقه مند به برنامه نویسی بخشی از آن است.” او فیلم کوتاه و حتی عمل در برخی از جمله ویروسی مغناطیس.

‘Gauthamante Radham’ — the story of a car and its family

آناند تا به حال به صبر برای نزدیک به دو سال برای تحقق این رویا به دلیل آن را در زمان زمان برای دیدار با Neeraj که فیلمبرداری شد خانواده مرد و سپس آن را در مورد پیدا کردن یک تولید کننده.

“سیل از سال 2018 نیز با تاخیر این پروژه به عنوان ما مشغول بودند داوطلبانه. زمانی که من تا به حال به رها کردن برخی از مواد در یک اردوگاه در کوچی دیدم Neerajettan وجود دارد. من از او پرسیدم اگر من می تواند روایت داستان اما او گفت که او می خواهم گوش زمان دیگری است.”

در بین این بازیگر تا به حال برای رفتن به لاداخ برای شلیک و آناند در دهرادون برای برخی از زمان. او وسوسه برای رفتن به لاداخ “فقط 400-عجیب و غریب کیلومتر از دهرادون او را ملاقات کند اما او گفت: ما دیدار خواهد کرد بازگشت به خانه پس از او مشغول بود با شلیک کنید.” منتظر پرداخت Neeraj شنیده داستان بود و او در.

تا اواسط سال 2019 آنها شروع به تیراندازی فیلم است. برخی از اعضای تیم خلاق — ریحان یوسف (جهت هنر), Appu Bhattathiri (ویرایش) و ویشنو سرما (فیلمبرداری) — تا به حال مشغول به کار در Kunjiramayanam. موسیقی است که توسط Ankit منون.

دو عنصر از زندگی خود را که او دیوانه است در مورد رانندگی و فیلم — بیا با هم در این فیلم است. “من ماشین-دیوانه و عشق به رانندگی کنید. Gauthamante Radham خانواده فیلم آن سرگذشتی عناصر سالم خط تیره از طنز و خواهد بود relatable به اکثر مردم,” او می گوید. البته او عصبی است در مورد انتشار, اما او عملی “من انتظار بیش از حد سینما غیر قابل پیش بینی است…بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی