Gavaskar اهدا ₹59 لاخ; Pujara همچنین باعث می شود یک سهم

Sunil Gavaskar اهدا کرده است ₹59 لاخ و تست منظم Cheteshwar Pujara نیز نامشخص سهم PM-مراقبت صندوق. روهان Gavaskar توییتی “…این انجام شد هفته گذشته است. 35 چرا که او به ثمر رساند 35 صدها نفر برای هند و 24 چرا که او به ثمر رساند 24 برای بمبئی. دعا برای همه خوب و سلامت است که ما همه سالم و امن است.”

Pujara برای تشکر از همه رزمندگان خط مقدم از جمله پزشکان, para کارکنان پزشکی و پلیس که در حال انجام خدمت خالصانه در این مقطع حساس.

Gavaskar که در حال حاضر به دنبال پس از مفسر و تحلیلگر بازی آشکار نیست سهم خود را اما یک منبع نزدیک به او را تایید کرد و پس از بمبئی سابق کاپیتان آمل Mujumdar توییتی همان.

“فقط شنیده ام که SMG اهدا کرده است 59 lakhs نسبت covid صندوق امداد. 35 – @PMCaresFunds n 24 lakhs به @CMOMaharashtra. Thumbs up, فوق العاده, ژست آقا” Mujumdar گفت.

Pujara در بخش های تشکر شده از تمام خط مقدم رزمندگان از جمله پزشکان, para کارکنان پزشکی و پلیس که در حال انجام خدمت خالصانه در این مقطع حساس.

“خانواده من و من کمک ما کمی به-مراقبت صندوق و گجرات CM صندوق امداد و امیدواریم که که شما به.

“هر سهم تنها شمارش بیایید همه ما کمی و هم ما قطعا غلبه بر” Pujara اعلام کرد.

“ما می خواهیم برای انتقال عمیق ترین قدردانی ما به تمام خط مقدم رزمندگان – پزشکی حرفه ای پلیس مردان/زنان, مواد غذایی کارکنان و بسیاری از دیگران – خود را برای فداکاری و شجاعت و فداکاری در خدمت ملت ما و بشریت” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید