دنده تا برای ‘Yaun Rog’, نور دل تک صدایی در جولای 18

پس از پایان روز بدون درام, حیدرآباد بر اساس KissaGo تئاتر در بر داشت یک راه برای سیر کردن عشق خود را برای تئاتر با برگزاری dramatised مجازی بازی خوانش. خانه تولید شروع این ورزش در ماه جولای با Borys The Rottweiler, یک ticketed مجازی بازی.

سرگرم کننده گفتگوی بورسی

در حال حاضر تیم چرخ دنده تا به مرحله دیجیتال هندی بازی Yaun Rog در جولای 18. مدیر جی Jha اشاره آنها به اقتباس آن را از انگلیسی بازی V. D توسط پیت Malicki که آنها تا به حال صحنه سه سال پیش. داستان در Yaun Rog , نسخه هندی در یک Banarasi گویش شرح زیر است زندگی یک زن تنها که هرگز در تاریخ است. جی می گوید: “ما به سختی زنان گرا تک گویی حتی با زنان شخصیت آنها را نشان می دهد که شکنجه نادیده گرفته شده و یا در درد. همچنین زنان نمی بحث در مورد زندگی جنسی خود و یا تنظیمات آن را به عنوان هنوز هم به عنوان یک تابو است. مونولوگ می پردازد اما در یک اصل و نور دل خنده دار راه است.”

Shailja Chaturvedi during rehearsals

Shailja Chaturvedi در طول تمرینات | عکس های اعتباری: توسط آرایش

بازیگر Shailja Chaturvedi می گوید: “Chitralekha (شخصیت او در مونولوگ) می شود یک تاریخ کور, دعوت, روز ولنتاین و او مشکوک می شود و از همه همکاران خود. او شگفتی اگر او را دوست پسر سابق در تلاش است به قتل او چرا که او ممکن است باید گفت: چیزی بد است.” Chitralekha می رود در تاریخ و تعجب او را در انتظار در پایان.

آماده سازی pandemic

Multiple scenes take place in the dining room

صحنه های متعدد را در اتاق ناهار خوری | عکس های اعتباری: توسط آرایش

اتاق در Shailaja آپارتمان در حال اندکی تغییر با روشنایی به طوری که آن را همگام با خلق و خوی. این تیم همچنین با استفاده از حرکت دوربین به ساقه. جی توضیح میدهد: “ما قصد داریم به استفاده از حرکت دوربین به طوری که قاب نگاه نمی استاتیک; زمانی که بازیگر و حرکت و زاویه دوربین نیز تغییر دادن آن را به یک اثر طبیعی.”

جی که نمی ماند به دور از Shailja آپارتمان شده است بازدید از خانه خود را با اعضای تیم. با ماسک های ایمنی و اقدامات احتیاطی در محل تمرین تیم در طول تعطیلات آخر هفته.

Colour shift with the lights according to scenes

تغییر رنگ با چراغ با توجه به صحنه های | عکس های اعتباری: توسط آرایش

این گروه همچنین امیدوار است برای تعامل با مخاطبان ، “از آنجا که مستند همه شده است هزینه های زیادی از زمان بر روی صفحه نمایش یا کار تماشای یک سری یا در رسانه های اجتماعی. مگر اینکه چیزی بسیار جالب چشم خود جلب مخاطب تمرکز محدود بر روی یک پلت فرم دیجیتال. تعداد کمی از عناصر معرفی شده در این بازی به تعامل با مخاطبان و توجه خود را نگه دارید می گوید:” Shailja

(Yaun Rog برگزار خواهد شد در جولای 18 در 9 pm. برای اطلاعات بیشتر مراجعه KissaGo را در Facebook صفحه)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>