‘Geetha Govindam’ و ‘آمار’ فیلمبردار Manikandan در کار خود را سرود

چنای بر اساس DoP, Manikandan کار کرده بود در Mukunda, Srirasthu Subhamasthu, Geetha Govindam و در حال حاضر فقط منتشر رسید. او وجد آمدیم در درک فیلم گرفتن ؟ “آمار یک داستان است که من سقوط کرد. از یک تصویربردار دیدگاه وجود دارد راه های مختلف از نزدیک هیجان انگیز — یک مقدار مشخصی از نسبت در استفاده از روشنایی و کنتراست. من دنبال اسکریپت کاملا. من با Laura Kolanu (مدیر آمار) برای یک ماه بحث در مورد برنامه های ما است. با وجود اینکه یک تایمر Laura بود و وضوح عالی. او نیز تا به حال یک ایده روشن از تکنسین ها و چرا او می خواست برای تعیین یک فرد خاص برای یک گروه. او ظاهرا در زمان یادداشت در کار من پس از تماشای فیلم. من می توانم او را درک کاملا در روایت خود را.”

پس از Geetha Govindamاو باید آب گرفتگی شده است با ارائه می دهد ؟ “من یک فرصت برای ارتباط با وب سری ملکه و خودکار شانکار. وجود دارد خیلی محدوده برای آزمایش اما در پایان روز فیلم بیشتر انرژی و به بالا پس از انتشار” او می گوید. با تشریح تفاوت بین دو او می گوید: OTT قوی است و یک پلت فرم جدید و در حال رشد است روز به روز.

“وجود دارد یک مدت محدودیت در فیلم اما در سری وب وجود دارد بسیاری از ورودی مورد نیاز در همه زمینه ها است. صفحه نمایش دارای یک عظمت مردم, سازمان دیده بان با کیفیت بالا, سریال تلویزیونی, اما ما نیاز به در نظر گرفتن که در انجام بهتر از آن است بنابراین ما نیاز به سرمایه گذاری بیشتر,” او می گوید.

زدودن این اسطوره را که در پاریس مدیر در راس تولید کنندگان تعامل قوی تکنسین های برای بازگشت او Manikandan می گوید: “مدیر می دهد تا دو یا سه سال به اسکریپت و او می داند آنچه که او انجام شده است قبل از او عازم این پروژه است. همیشه وجود دارد یک تعامل بین مدیر و تکنسین است و دامنه برای تلاش یک روش جدید است.”

Manikandan قرار گرفت به عکاسی در مدرسه بود که در آن یکی از افراد حرفه ای. او آموخته منفی افشای و توسعه وجود دارد و کل روند جالب است. در چنای را MGR موسسه مورد مطالعه او فیلمبرداری و ملاقات بسیاری از شخصیت های شناخته شده در این زمینه است.

“من به عنوان عمل مرد دوربین در بسیاری از فیلم و در حال حاضر که من را تبدیل به یک DoP من طناب در بسیاری از دانش آموزانی که فارغ التحصیل از دانشگاهی که به عنوان کارآموزان” او می گوید و می افزاید: “پس از تبدیل به دیجیتال من مشغول به کار در یک فیلم تامیل که از ذهن جوایز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>