جنرال موتورز به باد کردن و استرالیا و نیوزلند عملیات فروش تایلندی گیاه به دیوار بزرگ

General Motors Co عقب نشینی از بازارهای بیشتر در خارج از ایالات متحده و چین گفت: در روز جمعه که آن را باد پایین فروش طراحی و مهندسی عملیات در استرالیا و نیوزیلند و بازنشسته هولدن نام تجاری 2021.

همچنین گفت: چین دیوار بزرگ موتور شرکت با مسئولیت محدود موافقت کرده بود برای خرید GM تایلند کارخانه تولید خودرو و موتور کارخانه معامله انتظار می رود در پایان سال 2020 است.

در میان آن عملیات جهانی, GM شتاب خود عقب نشینی از سود بازار در حال تبدیل شدن بیشتر وابسته به ایالات متحده آمریکا, چین, امریکا و کره جنوبی.

GM رئیس امور مالی Dhivya Suryadevara به گفته تحلیلگران در طول یک Feb. 5 ارائه است که بازسازی GM عملیات بین المللی در خارج از چین به طوری که آنها تولید و حاشیه سود در اواسط تک رقمی “به نمایندگی از 2 میلیارد دلار بهبود” در مقایسه با سال 2018 است.

پیش از آن, ارائه, GM هوا صاف سود برای سال 2020 و گزارش بهتر از حد انتظار سه ماهه چهارم درآمد در صورت $3.6 میلیارد آمار از 40 روز ایران خودرو از اعتصاب کارگران.

با پیشنهاد فروش آن تایلند گیاه به دیوار بزرگ جنرال موتورز است تا باز به گسترش عملیات خود را در جنوب شرقی آسیا.

جنرال موتورز است که “با تمرکز بر بازار که در آن ما باید به استراتژی های مناسب برای درایو قوی می گرداند و اولویت بندی جهانی سرمایه گذاری خواهد شد که درایو رشد در آینده از تحرک” به خصوص در برقی و خودروهای جنرال موتورز صندلی و مدیر عامل مری بارا در بیانیه ای گفت.

این تغییرات منجر به نقدی و غیر نقدی به اتهام 1.1 میلیارد دلار و همچنین به عنوان از دست دادن 1500 شغل در تایلند و 828 در استرالیا و نیوزیلند, GM گفت.

بارا اولویت بندی کرده است حاشیه سود بیش از حجم فروش و حضور جهانی پس از مصرف بیش از در سال 2014.

در سال 2017, Barra فروش جنرال موتورز در اروپا اوپل و واکسهال کسب و کار به پژو SA و خارج آفریقای جنوبی و دیگر بازارهای آفریقایی.

از آن پس بارا تصمیم گرفته است به جلو و جنرال موتورز از ویتنام و اندونزی و هند است. دیوار بزرگ توافق کردند که در ماه ژانویه برای خرید یک جنرال موتورز خودرو کارخانه در هند یک معامله انتظار به پایان خواهد رسید نیمه دوم سال 2020 است.

مانند انگلیس و استرالیا و نیوزیلند در حال دست راست درایو بازار. با فروش GM هولدن استرالیا با نام تجاری کاهش شرکت نمی تواند توجیه سرمایه گذاری برای ادامه ساخت دست راست, رانندگی وسایل نقلیه GM جمهور Mark Reuss گفت: در روز یکشنبه در بیانیه ای.

دیوار بزرگ رفتن به خارج از کشور

دیوار بزرگ یکی از چین بزرگترین ورزشي-ابزار خودرو سازان گفت: آن را به فروش اتومبیل های از تایلند کارخانه در تایلند, دیگر آسه آن بلوک کشورها و استرالیا به عنوان آن را به دنبال گسترش جهانی در میان رکود بازار داخلی است.

“چنین کسب می تواند دیوار بزرگ دسترسی سریع به آسه آن در بازار و تایلند است یک انتخاب خوب برای آن پایه تولید در میان کشور تاسیس زنجیره تامین در صنعت خودرو” Shi Ji, تحلیلگر در Haitong بین المللی گفتگو کرد.

این شرکت که در حال ساخت یک کارخانه خودرو با BMW فروخته 1.06 میلیون خودرو در سال گذشته از جمله 65,175 واحد برای صادرات است.

“هیچ انتخاب وجود دارد اگر ما نمی رویم جهانی ما نمی خواهد زنده بماند” Wei Jianjun رئیس Baoding مبتنی بر خودروساز گفت: سال گذشته زمانی که دیوار بزرگ افتتاح شد اولین کارخانه مونتاژ در روسیه است.

در ماه ژانویه دیوار بزرگ امضا توافق نامه برای خرید GM کارخانه ماشین در هند. این شرکت گفت که انتظار می رود این معامله خواهد بود تکمیل نیمه دوم سال 2020 است.

دیوار بزرگ رقیب Geely نیز به دنبال به گسترش خرید و فروش ماشین در سراسر منطقه آسه آن با مالزی بر اساس نام تجاری پروتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>