جورج بوش حامیان فرم فوق العاده سیاسی کمیته اقدام به جمع آوری حمایت جو بایدن

یک گروه از مقامات جورج بوش در انتخابات ریاست جمهوری (43) ملحق شده اند نیروهای خود را به شکل جدید و فوق العاده PAC (عمل سیاسی کمیته) برای جمع آوری حمایت از جمهوری خواهان برای presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن. گروه ’43 فارغ التحصیلان برای بایدن’ که ماموریت است که برای بازگرداندن “نجابت افتخار و عزت” به کاخ سفید تشکیل شده است ماه قبل از حیاتی نوامبر 3 انتخابات ریاست جمهوری.

“ما می دانیم چه طبیعی و چه غیر طبیعی است و آنچه که ما شاهد بسیار غیر طبیعی است. رئیس جمهور یک خطر” جنیفر jan bakker یکی از PAC برگزارکنندگان و سابق کمپین کارکنان برای آقای بوش به رویترز گفت که اولین گزارش این داستان. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است زیر آتش از منتقدان از جمله برخی از جمهوری خواهان برای به دست ما گیر و همچنین روابط.

همچنین به عنوان خوانده شده | اگر انتخاب را لغو H1-B ویزا تعلیق: جو بایدن

اصول بیش از سیاست

فوق العاده PAC که توصیف خود را به عنوان یک گروه از فارغ التحصیلان’ که در خدمت آقای بوش و دیگر جمهوری خواه رئیس جمهور و اعضای کنگره و فرمانداران معتقد است “اصول مهم تر از سیاست” را به عنوان در هر وب سایت خود را.

سوپر پکس مجاز به دریافت بودجه نامحدود از افراد و شرکت ها و اتحادیه های کارگری و PACs و می تواند مستقل از هزینه. اما آنها نمی تواند کمک به طور مستقیم و یا در نوع فدرال نامزدها و نه می تواند آنها هماهنگ با هزینه مبارزات انتخاباتی.

“به ما بپیوندید و ما در سابق جمهوری خواه همکاران در رای گیری برای جو بایدن در انتخابات روز 3 نوامبر سال 2020 است. با هم ما می تواند کمک به بازگرداندن نجابت افتخار و عزت و درست رهبری به کاخ سفید” این سایت می گوید.

برگزارکنندگان اذعان تفاوت سیاست با دموکرات ها است اما خواستار “عمران و صادقانه و قوی” بحث است. یکی از سوالات متداول در PACs سایت می پرسد اگر پیوستن به PAC معادل رها حزب جمهوری خواه.

“در کشور ما”

“ما تایید معاون رئیس جمهور بایدن نه لزوما در مخالفت با هر گونه وابستگی سیاسی بلکه در خدمت به کشور ما که نیاز به یک تعهد بیشتری نسبت به سیاست های حزبی یا حزب” PAC می گوید.

ماه گذشته یک گروه از جمهوری خواهان راه اندازی کرده بود “سمت راست PAC” برای جمع آوری حمایت برای آقای بایدن از ناراضی تهمت حامیان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *