گرجستان اعزام 3D printers, گارد واحد در تست تقلا

دیدن یک شانس برای کمک به دلیل کمبود کیت برای تست افراد coronavirus دکتر جفری جیمز اختصاصی یک چاپگر 3D در دندانپزشکی دانشگاه که در آن او می آموزد به بوسیله اسباب گردنده از سواب بینی در نرخ 300 در هر روز است.

پس از آن مقامات گرجستان کار با فرماندار برایان کمپ شنیده در مورد پروژه. از آنها خواسته James اگر او می تواند خم کردن گرد و خاک تولید و حتی بیشتر به 5000 روزانه.

“من گفتم: بله” جیمز به یاد می آورد “و سپس سمت چپ من نشست و تا به حال یک حمله وحشت.”

در حال حاضر هفت پرینتر با نام مثل ماوس توانا و سونیک 1 و 2 همهمه به طور مداوم در یک اتاق در طبقه سوم از آگوستا دانشگاه دانشکده دندانپزشکی. داوطلب دندانپزشکی ساکنان endodontists, ارتودنتیست و جراحان دهان و دندان, چرخش بین دو روزانه 12 ساعت شیفت و حتی در تعطیلات آخر هفته برای دیدار با تقاضا.

تولید فشار است یکی از راه های گرجستان, تقلا برای گرفتن در COVID-19 تست پس از جمهوری خواه و فرماندار برداشته پناهگاه در خانه سفارشات برای بسیاری از افراد و اجازه مو سالن ورزشگاه تو سرو و بولینگ alleys به بازگشایی و رستوران ها به سر ناهار خوردن در خدمات.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت برنامه های در حال ظهور از مستندات تحمیل کند به ویروس را تا حد زیادی سمت چپ فردی متحده خود به خود می آید به تامین خود را با کیت های آزمایش و پیدا کردن کارگران و سایت برای اداره این آزمون. گرجستان عقب مانده ترین کشورهای ایالات متحده آمریکا در تست حتی به کمپ منتقل شده به شدت به سهولت محدودیت و راه اندازی مجدد اقتصاد است.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند گسترش آزمایش حیاتی برای نگه داشتن سازمان دیده بان برای احیای عفونت متحده شروع بازگشایی. چه فاقد هر دو در دولت فدرال و دولت در سطح, است روشن و هماهنگ در دراز مدت استراتژی دکتر گفت: Harry J. Heiman استاد بهداشت عمومی در دانشگاه ایالتی جورجیا در آتلانتا.

“شما نمی توانید به یک بیماری همه گیر در انتظار مردم برای آمدن به شما و بالا بردن دست خود را و می گویند, “من یک ایده و من حاضر به کمک'” Heiman گفت.

این ویروس به کشته شدن بیش از 1100 نفر در گرجستان است. مقامات بهداشت تایید کرده اند بیش از 28,600 عفونت در سطح ایالت.

تصدیق خود را به “نا امیدی” با عدم تست در گرجستان کمپ نورد قصد دارد در آوریل 20 به استفاده از سرباز گارد ملی و همچنین پزشکان و دیگر کارکنان از آگوستا دانشگاه های علوم پزشکی به طور چشمگیری سطح شیب دار تا تست. همان روز فرماندار اعلام کرد برخی از توقیف کسب و کار را به زودی بازگشایی با محدودیت.

اگر چه آزمایش شد و در ابتدا محدود به در معرض خطر جمعیت مانند افراد مسن و پزشکی کارگران کمپ در حال حاضر هر کسی را تشویق با علائم شبه آنفولانزا برای آزمایش برای COVID-19 و همچنین به عنوان فروشگاه مواد غذایی با مرغ گیاه و دیگر کارگران ضروری که نیست نشان دادن علائم.

“هدف ما این است که برای استفاده از هر آزمون ما رو هر روز” کمپ گفت: پنج شنبه.

وجود داشته اند نشانه هایی از بهبود. در آوریل 20, تعداد کل افراد مورد آزمایش در گرجستان بیش از 84,300. یکشنبه آن را به حال بیش از دو برابر به 174,800 به گفته وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است. در مقایسه با کشورهای دیگر گرجستان در حال حاضر رتبه در پایین 20 برای سرانه تست. آن را قبلا در پایین 10.

کاتلین Toomey کمیسر گرجستان وزارت بهداشت روز پنجشنبه گفت که آژانس او را هدف این است که به تجویز بیش از 200 ، 000 مجموع coronavirus آزمون توسط مدتی این هفته است.

کمپ تبلیغ بیش از 20,000 جدید آزمون گزارش دوشنبه ترین گرجستان دیده بود در یک روز و حدود 13,000 جدید آزمون شنبه. اما این اعداد و ارقام را منعکس نمی کند پایدار روزانه تست که هنوز هم نوسان زیادی داشت. در طول همان هفته گرجستان گزارش کمتر از 4000 در آزمون های جدید در آوریل 27 و جمعه.

“اگر آنها می توانید انجام دهید 13,000 روز پس از صرفا یک شماره چشم انداز است که یک محل عالی برای,” Heiman گفت. “من شاهد یک روند که به نظر می رسد ما در حال گرفتن که در آن ما نیاز به بود ؟ پرده من پاسخ منفی است.”

به عنوان بخشی از گرجستان توسعه های اخیر تلاش گارد ملی در حال حاضر وظیفه با مواد ضد عفونی کننده خانه های پرستاری در سراسر گرجستان مستقر 10 تیم قادر به اداره 1,500 آزمون روزانه برای دراز مدت مراقبت از تاسیسات و سایر coronavirus نقاط.

حدود 30 سرباز گارد فرستاده شده به آگوستا دانشگاه باید تبدیل به یک کلاس درس را به یک مرکز تماس که در آن شهروند-سربازان در خستگی و چکمه منینگ گوشی به برنامه آزمایش قرار ملاقات برای مردم نشان علائم. آن دسته از بیماران هستند که ارجاع توسط پزشکان در دانشگاه که صفحه نمایش آنها را با استفاده از یک تلفن همراه برنامه. گرجستان در حال حاضر در عمل 49 درایو از طریق تست سایت در سطح ایالت.

با nasals سواب استفاده می شود به جمع آوری نمونه برای آزمایش بودن 3D چاپ, تمیز و استریل در سراسر پردیس دکتر فیلیپ Coule گفت: بزرگترین کمبود عرضه در حال حاضر مواد شیمیایی مورد استفاده برای تست نمونه نام معرف. این چیزی است که دانشگاه نمی تواند تولید گفت: Coule این افسر ارشد پزشکی برای آگوستا پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سیستم. و آن را محدود کردن چگونه بسیاری از آزمون ها کارکنان خود را و گارد ملی ترتیب می توانید.

“که لینک های ضعیف در حال حاضر” Coule گفت. “من می تواند دو برابر ظرفیت اگر من تا به حال بیشتر معرف.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>