آلمانی دادگاه محکومین سابق اردوگاه گارد سن 93

دادگاهی در آلمان روز پنج شنبه به اعدام محکوم و یک زن 93 ساله سابق اس اس خصوصی بودن و لوازم جانبی به قتل در اردوگاه کار اجباری اشتوتهاف شدند که در آن او به عنوان یک نگهبان در ماه های آخر جنگ جهانی دوم است. او دو سال حکم تعلیقی.

برونو دی به اعدام محکوم شد 5,232 فقره لوازم جانبی به قتل توسط هامبورگ, دولت, دادگاه, آژانس خبری dpa گزارش شده است. که برابر است با تعداد زیادی از مردم بر این باور اند که در اشتوتهاف شدند در طول خدمات خود را وجود دارد در سال 1944 و 1945. او همچنین محکوم شد به عنوان یک وسیله جانبی برای اقدام به قتل است.

“چگونه می تواند شما استفاده می شود به وحشت?” قاضی آن Meier-گورینگ خواسته به او اعلام کرد حکم. او گفت که این واقعیت دی بود و گرفتن سفارشات نیست او را از گناه.

چرا که او 17 و 18 در زمان خود به اتهام جنایات دی مورد شنیده شد در دادگاه اطفال. دادستان به نام بود برای سه سال حبس در حالی که دفاع در پی تبرئه.

قاضی گفت که در حالی که دی باید سعی کردم برای جلوگیری از سرویس در اشتوتهاف شدند حکم مناسب بود به گناه است.

“شما هنوز رشد آن هنوز بسیار جوان در یک زمان هنگامی که عدم وجدان را تصرف کرده بود تمام مردم به عنوان قبل از هرگز,” خانم مایر-گورینگ گفت.

آزمایشی افتتاح شد در ماه اکتبر. چرا که از دی سن جلسات دادگاه محدود شد به دو جلسه دو ساعته در هفته است. اقدامات احتیاطی دیگر نیز گرفته شد برای حفظ مورد رفتن را از طریق ارتفاع coronavirus بیماری همه گیر.

در بیانیه پایانی این هفته روی صندلی چرخدار محدود آلمانی بازنشسته عذرخواهی برای نقش خود در نازی ها’ ماشین آلات تخریب و گفت: “آن را هرگز نباید تکرار شود.”

“امروز من می خواهم برای معذرت خواهی به همه افرادی که رفت و از طریق این جهنمی جنون” دی گفت: دادگاه است.

برای حداقل دو دهه هر دادگاه سابق نازی ها لقب گرفته است “به احتمال زیاد آلمان گذشته است.” اما فقط در هفته گذشته یکی دیگر از سابق گارد در اشتوتهاف شدند متهم شده بود در سن 95. ویژه ایرباس که به بررسی نازی-عصر جنایات بیش از یک دوجین در حال انجام تحقیقات است.

که با توجه به سابقه تاسیس در سال 2011 با محکومیت سابق اوهایو autoworker جان Demjanjuk به عنوان لوازم جانبی به قتل در اتهامات که او به عنوان یک نگهبان در اردوگاه مرگ سوبیبور در لهستان تحت اشغال آلمان. Demjanjuk که صبورانه رد اتهامات درگذشت قبل از درخواست تجدید نظر خود را می تواند شنیده شود.

دادگاه های آلمان که قبلا مورد نیاز دادستان برای توجیه اتهام با ارائه مدارک و شواهد از یک سابق گارد مشارکت خاص در یک کشتار اغلب نزدیک به غیر ممکن است.

یک دادگاه فدرال پس از آن تایید 2015 محکومیت سابق آشویتس گارد اسکار گرونينگ جامد سابقه.

این دی در مورد گسترش استدلال به درخواست یک نگهبان در یک اردوگاه کار اجباری وجود نداشت برای تنها هدف از مرگ.

دادستان استدلال کرد که به عنوان یک اشتوتهاف شدند گارد از اوت 1944 به آوریل سال 1945 دی – هر چند “هیچ سرسخت عابد از ایدئولوژی نازی ها” به کمک همه کشتار که صورت گرفت در آن دوره به عنوان یک “چرخ کوچک در ماشین آلات از قتل است.”

Efraim Zuroff سر شکارچی نازی ها در مرکز سیمون ویزنتال در بیت المقدس با انتقاد از تعلیق حکم به عنوان “بدسم روند” از تلاش برای آوردن عدالت برای بازماندگان هولوکاست گفت: دی منتظر ماند تا او مواجه شد زمان زندان قبل از عذرخواهی برای اقدامات خود را.

“ما بسیار خوشحالیم که او را به اعدام محکوم شده اما ناراحت در مورد این جمله که در یک حس خاص است و توهین به بازماندگان” Zuroff گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “وجود دارد به برخی از عنصر از مجازات است.”

دی به گسترده اظهارات به محققان در مورد خدمات خود گفت که او تلقی نامناسب برای مبارزه با به طور منظم ارتش آلمان در سال 1944 پس از تدوین شد به یک اس اس گارد جدا شدن و فرستاده شدن به اردوگاه در نزدیکی دانزینگ در حال حاضر لهستانی شهر گدانسک.

در ابتدا در یک نقطه جمع آوری برای یهودیان و غیر یهودیان قطب های حذف شده از دانزینگ اشتوتهاف شدند و از حدود سال 1940 مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک به اصطلاح “اردوگاه آموزش کار” که در آن کارگران مجبور درجه اول لهستان و اتحاد جماهیر شوروی شهروندان ارسال شد به خدمت جملات و اغلب درگذشت.

دیگران زندانی وجود دارد شامل زندانیان سیاسی متهم جنایتکاران افراد مظنون به همجنسگرا و فعالیت شاهدان یهوه.

از اواسط سال 1944 زمانی که دی نوشته شده بود وجود دارد ده ها هزار نفر از یهودیان از گتو در بالتیک و از آشویتس پر اردوگاه همراه با هزاران نفر از غیرنظامیان لهستانی جاروب در وحشیانه نازی ها سرکوب قیام ورشو.

بیش از 60,000 نفر کشته شدند وجود دارد که با توجه کشنده تزریق بنزین و یا فنل به طور مستقیم به قلب خود را به ضرب گلوله و یا گرسنگی. دیگران مجبور شدند در خارج در زمستان بدون لباس تا زمانی که فوت کرد از قرار گرفتن در معرض و یا قرار داده بودند به مرگ در اتاق گاز.

دی به دادگاه گفت که به عنوان یک روت بیکر شاگرد او اقدام به ارسال به یک ارتش و یا نانوایی زمانی که او آموخته است که او می خواهم اختصاص داده شده به اشتوتهاف شدند.

به عنوان یک نگهبان وجود دارد, او گفت که او اغلب کارگردانی شد به تماشای بیش زندانیان خدمه مشغول به کار در خارج از اردوگاه.

دی اذعان شنیدن فریاد از این اردوگاه را از اتاق های گاز و تماشای اجساد گرفته شد سوخته, اما او گفت که او هرگز شلیک سلاح های خود را و یک بار مجاز یک گروه قاچاق گوشت اسب مرده آنها کشف می خواهم دوباره به اردوگاه.

“تصاویری از بدبختی و ترسناک خالی از سکنه شده اند من تمام زندگی من” او شهادت دادند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>