محققان آلمانی طرح جرم ایمنی مطالعه برای ردیابی ویروس

محققان آلمانی طرح به طور منظم آزمون بیش از 100,000 مردم را به دیدن اگر آنها غلبه بر عفونت با کوروناویروس (COVID-19) برای پیگیری آن گسترش یک موسسه در پشت این طرح در روز جمعه تایید کرد.

هند coronavirus مستند بعد 3 روز رسانی های زنده | دولت خط تلفن شماره

سخنگوی نیوبرانزویک را هلمهولتز موسسه تحقیقات بیماری های عفونی تایید گزارش در اخبار هفتگی اشپیگل که در مقیاس بزرگ آزمایش آنتی بادی می تواند شروع در ماه آوریل اگر محققان در حال چراغ سبز داده می شود.

“شما می تواند به سیستم ایمنی بدن افراد چیزی شبیه به یک گواهی واکسیناسیون است که می تواند اجازه می دهد آنها را استثنا از محدوده فعالیت های خود را در” هلمهولتز موسسه اپیدمیولوژی جرارد Krause گفت: Der Spiegel.

مدارس غیر ضروری مغازه ها و رستوران در حال حاضر بسته و تجمعات بیش از دو نفر ممنوع است.

نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

دکتر Krause خواهد کار موسسات در خط مقابل آلمان در پاسخ به این ویروس از جمله کنترل بیماری اقتدار رابرت کخ موسسه (RKI) و برلین Charite بیمارستان.

توسط جمعه RKI گزارش بیش 42,000 تایید عفونت کروناویروس در اروپا پرجمعیت ترین کشور و 253 مرگ و میر.

“نتایج حاصل از این مطالعه آن را آسان تر برای تصمیم گیری زمانی که مدارس می تواند بازگشایی و بزرگ رویدادهای مجاز” اشپیگل نوشت.

اولین نتایج انتظار می رود در اواخر ماه آوریل است.

| COVID-19: موارد تایید شده در آلمان بالا 1,000

اما حتی اگر این مطالعه تایید اولیه خوانش ممکن است به طور کامل قابل اعتماد است. آزمون در حال حاضر در دسترس نشان می دهد مثبت کاذب برای coronavirus آنتی بادی به عنوان 90 درصد از بزرگسالان در حال حاضر ایمنی در برابر معمول بی ضرر ویروس ها از همان خانواده است.

“محققان امیدوارند دقیق تر تست در دسترس خواهد بود در دو تا سه ماه” اشپیگل گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید