آلمان طبقه بندی حزب الله به عنوان تروریستی سازمان انجام حملات

آلمان ممنوع ایران-حمایت حزب الله فعالیت در خاک خود و تعیین شده آن را یک سازمان تروریستی وزارت کشور گفت: در روز پنج شنبه.

پلیس انجام شده صبح زود حملات در آلمان به بازداشت مظنون به اعضای گروه. مقامات امنیتی بر این باورند تا به 1,050 مردم در آلمان بخشی از حزب الله افراطی جناح.

“وزیر کشور Horst Seehofer ممنوع شیعه سازمان تروریستی حزب الله در آلمان ایم” یک سخنگوی وزارت.

“حتی در زمان بحران حاکمیت قانون است که قادر به اقدام,” او اضافه شده است.

آلمان قبلا برجسته بین حزب الله بازوی سیاسی و نظامی آن واحد که مبارزه در کنار بشار اسد و ارتش سوریه است.

اسرائیل و ایالات متحده شده است هل دادن آلمان به ممنوعیت این سازمان است.

در ماه دسامبر گذشته پارلمان آلمان تصویب یک حرکت اصرار صدراعظم دولت به ممنوعیت تمام فعالیت های حزب الله در خاک آلمان با استناد به آن “فعالیت های تروریستی” به ویژه در سوریه است.

به شدت مسلح شیعه گروه های اسلام گرا در حال حاضر تعیین شده یک سازمان تروریستی توسط ایالات متحده آمریکا و حزب الله نیز قابل حامی دولت از نخست وزیر لبنان حسن دیاب که در زمان در ژانویه.

در سفر به برلین در سال گذشته, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت که او امیدوار است آلمان را دنبال بریتانیا در ممنوع کردن حزب الله است. بریتانیا معرفی قانون در ماه فوریه سال گذشته که طبقه بندی شده حزب الله به عنوان یک سازمان تروریستی.

مقامات حمله چهار مسجد انجمنها در غرب ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع برمن و برلین که آنها باور دارند که نزدیک به حزب الله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>