‘روح تسوشیما’ نقد و بررسی: یک بازی ادای احترام به مدیر افسانه ای آکیرا کوروساوا

یکی از بیشترین درخواست تنظیمات برای تاریخی از سری بازی های Assassins Creed در ژاپن است. در عین حال آن را Sucker Punch که تحویل داده است که درخواست نمی یوبی سافت. شبح از تسوشیما است تجسم معنوی از چند بازی از The Witcher به Sekiro در حالی که جعل آن را تا حدودی untrodden مسیر. بازی منتشر شده در جولای 17, در سطح جهانی, پس نگه داشتن شمشیر خود را — و یا کنترل کننده آماده است.

شبح از تسوشیما

  • توسعه دهنده: Sucker Punch Productions
  • ناشر: Sony سرگرمی های تعاملی
  • قیمت: ₹3,999 در پلی استیشن 4

تاریخچه و ادای احترام

توسط قرن 13th, امپراطوری مغول گرفته شده بود بیش از حد از آسیا و زمانی که آنها شروع به فتح خود را از ژاپن با جزیره تسوشیما. شبح از تسوشیما است یک داستان خیالی در مجموعه کسانی که نگران بار حول Jin تنها بازمانده سامورایی برگزاری برابر مهاجمان. پس از یک تلخ شکست جین متوجه می شود به افتخار او به عنوان یک سنتی سامورایی کار نمی کند در برابر دشمن است که مبارزه بدون آن همان قوانین.

شبح از تسوشیما یک ادای احترام به کلاسیک سامورایی, فیلم, به خصوص کسانی که از مدیر افسانه ای آکیرا کوروساوا (هفت سامورایی, Rashomon, تاج و تخت از خون), از حرکات دوربین به لامپ روشن noir روشنایی به اغراق آمیز pantomimic بازیگری است یک درمان برای یک فن از فیلم. حتی وجود دارد یک کوروساوا حالت که تبدیل بازی به این سیاه و سفید کلاسیک فیلم.

Press play (Above and below) A screenshot of the game in Photo Mode, (bottom) gear screen

موارد فوق یک صف از خطی بده مثل اکثر جهان باز بازی امروز تسوشیما را روایت احساس سرپرستی. جهان به رسمیت می شناسد و شما به عنوان یک نجیب و سامورایی و نه اختصاص به شما صرفا رسیدگی به مردم را واکشی-از quests. تعظیم مردم با احترام به شما منتقل می کند و یا آنها را تامین کند. شما احساس می کنید مانند یک جنگجو و یک جنگنده آزادی و هر بیت از نوشتن می افزاید. جهان در واکنش به شما و هرگز شکستن سرعت اضافه می کند که خیلی بیشتر به یک در حال حاضر درگیر شدن قضیه.

غیر قابل پیش بینی سیستم

بازی مجموعه جدا در عمل و بزرگترین اشتباه این است که یک بازی Assassins Creed رویکرد به گیم پلی بازی است که فقط یک راه سریع به نا امیدی. قرار دادن خودتان در ذهن یک بیمار سامورایی; پیش بینی حملات دشمن پری و تکه پایان دادن به مبارزه سریع. عدم وجود یک قفل بر روی دکمه آزار دهنده است, ساخت بهانه مبارزه را امتحان کنید و دوربین رو به راه راست — و در عین حال زمانی که تسلط مبارزه با سیستم جریان می یابد. با یادگیری دشمن تاکتیک های جدید را باز می کند سبک مبارزه است که کلاسیک سامورایی تاکتیک و ترکیب آن با یک غیر قابل پیش بینی سیستم.

Gear screen for video game Ghost of Tsushima

به عنوان پیشرفت بازی شهرت خود را به عنوان یک شبح از یک جن به کسانی که از ترس شما — بیش از حد رشد می کند. عمل و در خفا انجام دهید احساس می کنید کمی سفت گاهی با ناهموار دشمن AI که به نظر می رسد به از دست دادن بینایی از همه شما بیش از حد به راحتی و پس از آن شکار می کردن همه بیش از حد به طور موثر چیزی است که نیاز به ثابت.

جهان تسوشیما درمان است به از دست دادن خود را با همه چیز را به حداکثر زیبایی. عکس حالت یک دکمه را فشار دهید دور و شما می توانید ضبط حرکت عکسهای جهان با شکوه سبز اضافه کردن به آن Instagram-شایستگی. هنگامی که شما mobbed توسط مغولان بازی است ASMR جشن با شکوه اثرات ذرات متشکل از کرم شب تاب, گلبرگ و برگ های پاییزی.

Screenshot of the Photo Mode from video game Ghost Of Tsushima

یک بار دیگر سونی ثابت کرده است که قادر به ساخت عالی اول بازی برای پلی استیشن 4 و روح تسوشیما می کند فشار PS4 Pro به آن حد با بارگذاری سریع بار و گرافیک عالی.

توجه داشته باشید از ادای احترام: آکیرا کوروساوا

مردم در Sucker Punch بودند تا با الهام از آثار اواخر فیلمساز آکیرا کوروساوا (1910 – 1998) آنها در واقع با نزدیک شدن به مدیر افسانه ای و صفحه نمایش نویسنده و مستغلات به استفاده از کوروساوا نام سیاه و سفید حالت چشمگیر feat به دریافت مهر تایید از خانه کوروساوا.

Screenshot from video game Ghost Of Tsushima

مشهور برای استفاده از نور و سایه برای ایجاد چشمگیر جارو صحنه کوروساوا حرفه ای انجامید چهار دهه از 1950s به ’90s. اشتغال خود را از ‘پاک’ اثر گذار بین صحنه است که به خوبی شناخته شده است. فیلم های او الهام گرفته اند سینمای جهان تا به امروز است و در برخی از موارد شده اند تعمیرشده و reimagined اما این هرگز کاملا اسیر ماهیت اصلی است. چیزی که روح تسوشیما به نظر می رسد به گرفتن کاملا.

نویسنده tech و علاقه مندان به بازی که امید به یک روز خود را به پایان برساند sci-fi رمان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>