Giriraj سینگ می سازد و در عین حال یکی دیگر از بحث نظر

Giriraj سینگ اتحادیه وزیر و BJP MP از بگوسری ساخته شده است و در عین حال یکی دیگر از بحث برانگیز بیانیه. بی جی پی متحدین — Janata Dal (ایران) و Lok Janshakti حزب خواسته اند که او را به چنین نظرات.

“پدران ما مرتکب یک اشتباه است. تا به حال به آنها اطمینان می داد که همه ما برادران مسلمان شد و فرستاده شده به پاکستان در طول پارتیشن در سال 1947 و هندوها آورده بودند اینجا [پاکستان] نیاز برای شهروندی (متمم) قانون نمی خواهد بوجود آمده اند. اما این اتفاق رخ نداد و ما پرداخت قیمت سنگین آن است. زمانی که پدران ما بودند مبارزه برای استقلال جناح بود و فشار برای ایجاد یک دولت اسلامی” آقای Giriraj سینگ خبرنگاران گفت: در Purnea در روز پنج شنبه. او تور مسلمان-مناطق تحت سلطه در شمال شرقی بیهار به کرباس پشتیبانی برای کا.

او رسیده فربسگنج و مدهوبنی در روز جمعه. های یک ویدیو از بحث نظرات Akbaruddin Owaisi و وارث پاتان, از, همه, هند, Majlis-e-Ittehadul Muslimeen آقای سینگ خواست کنگره, RJD و “Tukde-Tukde باند” اینکه آیا یا نه آنها می خواستند به هند و پاکستان.

به تازگی آقای سینگ به نام دئوبند اسلامی حوزه علمیه در اوتار پرادش “چشمه سر از تروریسم که به تولید تروریست ها مانند حافظ سعید”. او همچنین گفت: “شاهین باغ است توطئه علیه ملت و بمب گذاران انتحاری در حال آموزش دیده وجود دارد.”

“آقای Giriraj سینگ باید یادگیری درس از دهلی انتخابات مجمع و دست برداشتن از ساخت چنین اظهارات صدمه زدن به دیگران…من هرگز از هیچ بیانیه که تقسیم جامعه” LJP رهبر Chirag Paswan خبرنگاران گفت: در پتنا قبل از شروع در ‘بیهار اول بیهاری اول’ yatra.

JD(U) سخنگوی Arvind Nishad گفت: “به نظر می رسد آقای Giriraj سینگ شده است نادیده گرفتن دستورات از BJP جمهور J. P. Nadda که خواسته بود او را به دست برداشتن از اظهارات بحث برانگیز و نظرات.”

هندوستانی عوام مورچا (سکولار) رهبر Jitan Ram Manjhi خواسته وزیر Nitish کومار که آیا یا نه او با موافقت آقای Giriraj سینگ نظرات.

شاخص بهای مصرف کننده رهبر Kanhaiya کومار گفت: “آقای Giriraj سینگ باید شروع یک آژانس مسافرتی برای ارسال به مردم پاکستان”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>