استرالیا همه طفیلی Glenn Maxwell تنظیم شده است به از دست ندهید همین ابتدای لیگ پس از آرنج صدمه روز سه شنبه حکم داد او را از آینده ODIs و T20 بین المللی در آفریقای جنوبی.

تور آفریقای جنوبی شروع می شود در فوریه 21.

ماکسول را تحت عمل جراحی آرنج چپ خود را خواهد شد جایگزین D ‘ Arcy کوتاه در هر دو جوخه های.

کریکت استرالیا گفت که او ممکن است نیاز به حداقل شش تا هشت هفته برای رسیدن full match, تناسب اندام, که بدان معنی است که او به احتمال زیاد به از دست ندهید همین ابتدای لیگ که شروع در مارس 29. 31 سال است که به نمایندگی Kings XI Punjab در حق رای دادن بر اساس لیگ.

یک “خرد” ماکسول گفت: این تصمیم به خروج از آفریقای جنوبی تور دشوار بود.

“من اعتماد به نفس است که من می تواند انجام در سطح بین المللی با آرنج در وضعیت فعلی خود و تصمیم به تحت عمل جراحی فورا به حل مسئله” ماکسول در بیانیه ای گفت.

“من می خواهم برای تشکر از جاستین لانگر بن الیور ترور Hohns و کل استرالیا تیم ملی برای درک خود را.”

تور آفریقای جنوبی شد اولین بار ماکسول شده بود برداشت ملی از وظایف پس از گرفتن یک استراحت از کریکت در ماه اکتبر با توجه به مسائل مربوط به سلامت روان.

ملی استرالیا, انتخاب Trevor Hohns گفت ماکسول افزایش درد نمی تواند نادیده گرفته اند.

“ما در حال نا امید به از دست دادن گلن این نزدیک به تور ما به دنبال به جلو به استقبال او بازگشت به تیم ملی در هر دو 20 و 50-بیش از فرمت های پس از شکست خود را در طول تابستان” Hohns به نقل از به نقل از کریکت استرالیا.

“متاسفانه درد او را تجربه کرده است در آرنج در مرحله دوم بشکه افزایش بیش از آخر هفته و او را عمل جراحی بلافاصله به اصلاح این وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی