جهانی coronavirus موارد نزدیک به یک میلیون نفر به اسپانیا می بیند رکورد مرگ و میر

تایید coronavirus موارد نزدیک یک میلیون نفر در سراسر جهان در روز پنج شنبه به اروپا reeled از این بیماری همه گیر و ایالات متحده گزارش شده تعداد بی سابقه ای از مردم ،

ویروس ادعا کرد بیش از هزاران زندگی در آن بی امان مارس در سراسر جهان از جمله نزدیک به 1000 جدید مرگ و میر در کشور اسپانیا با وجود بیش از نیمی از این سیاره در معرض نوعی از مستند.

و آن را همچنان به انتقام ویران کردن در اقتصاد جهانی با آمریکا اعلام کرد که یکی دیگر از 6.65 میلیون کارگر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته و اسپانیا گزارش خود بزرگترین افزایش ماهانه تعداد مدعیان بیکاری در ضبط.

اطلاعات | ایالات متحده خرس جهانی فشار از جدید کروناویروس موارد

پس از در حال ظهور در چین در ماه دسامبر COVID-19 آلوده بیش از 9,40,000 نفر از جمله حداقل 5,00,000 در اروپا و ادعا کرد بیش از 47,000 زندگی با توجه به شمارش توسط AFP از منابع رسمی.

سازمان بهداشت جهانی سر Tedros Adhanom Ghebreyesus از این گفته شده بود “در نزدیکی رشد نمایی” در موارد جدید و تعدادی از آلوده خواهد آمار یک میلیون در روز.

بحران قرار داده است فشار زیادی بر ملی سیستم مراقبت های بهداشتی و پرستاران و پزشکان و سایر کادر پزشکی مشغول به کار در سخت ترین شرایط.

“هر روز صبح قبل از اینکه من شروع کار من را نشانه ای از صلیب و دعا کنید که همه چیز به همه حق” استر Piccinini 27 ساله در Humanitas Gavazzeni بیمارستان در برگامو در شمال ایتالیا گفت: AFP.

“این واقعا برای خودم من واقعا نگران من پس از من محافظت می شود. اما من امیدوارم که همه چیز تمام خواهد شد مناسب برای بیماران.”

‘کاهش’ در اسپانیا

اروپا شده است در مرکز بحران برای هفته حداقل 34,000 در حال حاضر مرده اما وجود داشته اند نشانه هایی از این بیماری همه گیر می تواند نزدیک شدن به اوج خود.

اسپانیا در گفت دچار یک رکورد 950 مرگ و میر در 24 ساعت آوردن آن تعداد کل مرگ و میر به 10,003.

همچنین به عنوان خوانده شده | COVID-19 بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم می گوید U. N. رئیس

تعداد تایید اسپانیایی موارد گذشت 1,10,000 علامت دولت گفت: اگر چه نرخ جدید عفونت و مرگ و میر در ادامه روند رو به پایین.

“داده ها نشان می دهد منحنی تثبیت شده است” و این بیماری همه گیر را وارد یک “رکود” فاز وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت.

ایتالیا نیز دیده می شود آن عفونت نرخ آهسته و چشم خواهد شد در حال حاضر در بریتانیا و فرانسه که هر دو گزارش خود را به بالاترین مرگ روزانه عوارض در روز چهارشنبه.

این ویروس عمدتا تحت تاثیر افراد مسن و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی اما مورد اخیر را برجسته کرده اند که می تواند کشتن مردم در تمام سنین است.

مرده شامل 16 ساله در فرانسه 12 سال در بلژیک و اسماعیل محمد عبدالله, 13 در بریتانیا که خانواده گفت: “آرام و مهربان” پسر بچه تا به حال هیچ زمینه مسائل مربوط به سلامت.

نخست وزیر بوریس جانسون خود را در انزوا پس از تست مثبت اعلام کرد قصد دارد برای افزایش عظیم در ویروس تست پس از آن پدید آمده است که فقط 2000 نفر از صدها نفر از هزاران نفر از کارکنان دولت در اجرای خدمات بهداشت ملی (NHS) شده بود را آزمایش کردند.

‘وحشتناک’ روز پیش

ایالات متحده که در حال حاضر حساب برای تقریبا یک چهارم از گزارش جهانی عفونت دیدم آن تلفات تصویب 5000 نفر در ساعات اولیه روز شنبه با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در میان آخرین شناخته شده مرگ و میر در ایالات متحده بود در شش هفته-کودک قدیمی که گرفته شد به یک کانکتیکات بیمارستان در اواخر هفته گذشته.

“تست تایید کرد شب گذشته که نوزاد بود COVID-19 مثبت” دولت فرماندار ند لمانت توییتی. “این کاملا دلخراش.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که مورد انتقاد قرار گرفت در ابتدا برای بازی کردن ویروس اما به شدت مهار تلاش های, در روزهای اخیر هشدار داد که این وضعیت رفتن به بسیار بدتر است.

“ما در حال رفتن به یک زن و شوهر از هفته شروع تقریبا در حال حاضر, اما به خصوص چند روز از هم اکنون که در حال رفتن به وحشتناک,” او گفت:.

“اما حتی در بسیاری از به چالش کشیدن بار آمریکایی ها انجام ناامیدی نیست. ما فراموش نمی دهد به ترس است.”

همچنین به عنوان خوانده شده |

بیش از سه چهارم از آمریکایی ها تحت مستند از جمله ده ها هزار نفر از زندانیان که گفته شد در روز چهارشنبه که آنها خواهد بود محدود به سلول های خود را برای دو هفته.

مقامات همچنین توقیف گراند کانیون برای جلوگیری از گردشگران جمع آوری وجود دارد و نیویورک اعلام کرد که در بیرون دادگاه های بسکتبال خواهد بود بسته به عنوان شهر هایش با آسمان موشک عفونت و شدت تیره و تار سیستم بهداشت و درمان.

ویروس ها و اقدامات انجام شده برای مهار آن را مطرح کرده اند ترس از بدترین رکود اقتصادی جهانی از زمان رکود بزرگ دهه 1930.

ایالات متحده کار گروه گفت: 6.65 میلیون نفر از کارگران که زمینه برای مزایای بیکاری در هفته گذشته بود دو عدد ثبت شده در هفته گذشته و تا کنون ثبت شده است.

اقتصاددانان هشدار داده اند که ایالات متحده با از دست دادن شغل می تواند به افزایش قبلا غیر قابل تصور طیف وسیعی از 10 تا 20 میلیون در ماه آوریل است.

اسپانیا یورو چهارم-اقتصاد همچنین ثبت یک جهش 3,02,265 تعداد مدعیان بیکاری در ماه گذشته پس از تحمیل یک مستند در سراسر کشور پس از 14 مارس ،

وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire خواست کشورهای اروپایی در روز پنج شنبه به “رفتن بیشتر و قوی تر عمل” برای کمک به هر یک از دیگر اقتصادهای بازیابی از بحران است.

“در این بحران… یا اروپا باقی می ماند درست به آن سیاسی و ریشه های آن رشد خواهد کرد و یا اروپا در وحشت و ملی خودخواهی و آن ناپدید خواهد شد,” Le Maire گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پخش از طریق توییتر.

او تصریح کرد: فرانسه تماس برای یک صندوق مشترک برای کمک به کشورهای عضو اتحادیه اروپا kickstart یک بهبود اقتصادی و تقویت بهداشت و درمان ظرفیت بیش از پنج تا 10 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید