جهانی Isai جشنواره نهم edition در چنای شد اکتشاف در سازهای کوبه ای

این مرحله در Phoenix MarketCity در حال حاضر شلوغ با شش نفر از اعضای گروه Dogo فرا تمام راه را از جزیره ریونیون. اما نوازندگان ساخته شده و فضا برای سه نفر دیگر به عنوان اعضای این همه برای یکی رقص خدمه پریدند در مرحله رندر koothu مراحل سبک به گروه آفریقایی Maloya رقص ضربان.

به عنوان بنگلور-گروه Swarathma گرفت و به مرحله بعدی جهانی Isai جشنواره توسط سازمان مهاجرت و باز کردن از پیچ, مرکز آمد به انرژی پایان. دو روز موسیقی indie در جشنواره اتفاق می افتد به طور همزمان در چنای و بمبئی با پونا در خط بعدی به ارمغان آورد هر دو پاپ و تجربی گروهها و نوازندگان از سراسر جهان: کانادا, فرانسه, اسپانیا, جزیره ریونیون و نقاط مختلف هند است.

در حالی که صف همواره مورد توجه بوده است گذشته نه نسخه های 2020 را برجسته برای این نویسنده بود, سازهای کوبه ای, ریتم و اکتشاف چگونه می توان آن را ساخته شده به صدا تازه است. برای مثال کانادا رپر شان وینسنت د پل با همکاری mridangam بازیکن Yanchan. این دو عرضه آن Mridangam raps سری در این شهرستان در این جشنواره است. هل دادن مرزهای آنچه به منزله Carnatic و آنچه به منزله هیپ هاپ, Shan ای به Yanchan را mridangam می تپد. آنها نشسته بر روی یک پلت فرم مطرح شده در مرکز صحنه و دعوت مخاطبان به نشستن در اطراف آنها تقریبا به عنوان اگر آنها در یک سبها.

آنها نه تنها خود را در ترکیب خود اما همچنین یک جلد Kendrick Lamar را ‘DNA’. شان که به تورنتو نقل مکان کرد از سریلانکا برای فرار از جنگ داخلی در دهه 1990 sang آهنگ ها از آلبوم جدید ساخته شده در جففنا. “هر زمان یک جامعه می رود از طریق درد و رنج همیشه وجود دارد یک دوره سرخوردگی و خشم قبل از درمان می تواند آغاز خواهد شد. من امیدوارم که من وجود دارد به زودی,” او گفت:.

اواز یا موسیقی دو نفری است که توسط یکی زنگ زده گروه از فرانسه است. ریتم در این گروه متشکل از شوهر-همسر گرگ و لی می آید نه تنها از طبل بلکه از واحد ان رقص شیر و washboard که او می پوشد مانند یک زره. (این شناخته شده است به عنوان یک جلیقه frottoir یا rubboard. آن است که معمولا بازی های برگزار شده توسط, نوازش, قاشق, پایین, آن, اما لی سکته مغزی آن با دستکش های ویژه ای.)

Global Isai Festival’s ninth edition in Chennai was an exploration in percussion

گرگ موسیقی هسته این کثیف, بلوز, جفت: او نقش — همه در یک بار — گیتار او از مد افتاده خود سازدهنی, درام و کاجون با پاهای خود را در حالی که آواز خواندن در یک gravelly صدای مناسب برای راک و رول پرنیان. آنها پیوست چنای خود 14 سال Amithav Gautam, an up-and-coming بلوز گیتاریست.

تصاویری

و پس از آن وجود دارد Subhash Dhunoohchand نام Tablatronics. Carnatic-روت نوازنده از مراسم سلیمان melded زنده tabla بیت با موسیقی الکترونیک. تصور کنید یک vidwanاو را از سبها و قرار دادن او در یک کلوپ شبانه.

صحبت از کاباره ها, الکترونیک, باند, Janski Beeeats عملکرد چیزی بود که از یک تب رویا. در مرحله یک مرد با یک زن سیاه, ماسک, با به طور کامل bared دندان و در کنار او در درام الکترونیکی پد توسط یک مرد در یک آبی تدی خرس لباس با چشمان قرمز درخشان. بصری جزء بخش مهمی از موسیقی خود را; آنها بازی برابر, مانگا الهام گرفته از انیمیشن بازی کردن بر روی صفحه نمایش پشت سر آنها.

انیمیشن اتفاقا از یک طنز Janskiاست که, نوشته شده توسط Jean-Sébastien Vermalle, خواننده گروه از گروه. این داستان یک پسر جوان که نیاز به موسیقی برای مبارزه در برابر عفونت و Jean-Sébastien به ارمغان می آورد این شخصیت به زندگی بر روی صحنه با او synthesiser.

Global Isai Festival’s ninth edition in Chennai was an exploration in percussion

این هیپنوتیزم تصاویری جذب جمعیت که دور بودند پراکنده در سراسر بازار. در هر دو روز از این جشنواره آن بود که پس از تاریک که مردم جمع آوری شده در تعداد بیشتری در نزدیکی مرحله اصلی مانند پروانه به نور نشان می دهد. در این روز جمعیت پراکنده شدند در سراسر بازار — یک مرحله ای بود که در نزدیکی کابین در انتظار منطقه و از سوی دیگر در برابر این چشمه در راه به سالن انتظار.

به عنوان موسیقی پخش شده در مرحله اصلی تامیل گرافیتی خدمه شامل Vijayaraj (Vijz), Pavithran (Maxy), Goutham (Go3) و دینش (Mr Dezee), نقاشی کرده اند Dr Dre با قرمز گوشی بر روی یک بیلبورد در مرحله دوم. Dr Dre به تصویر کشیده شد به دنبال بیش در رقص خدمه چنای بودند و به چالش کشیدن یکدیگر به هیپ هاپ جنگ است.

چنای مخاطبان گرفته است به خوبی برای رقص هیپ هاپ, اما وقتی که می آید به موسیقی Kollywood هنوز قوانین همه — تجربی موسیقی indie در, GIF, بود همه در فنجان چای.

ادی Prithviraj مدیر باز کردن مرکز اظهار داشت: “همان جشنواره رفته به بمبئی و آن محل بسته بندی شده است… چرا هر کس می خواهید برای رفتن برای بالیوود و Kollywood? وجود استعداد واقعی در اینجا چه مدت طول خواهد شما را تماشا فقط فیلم و آهنگ؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>