گوا وزیر Pramod Spike در روز شنبه با استقبال از بودجه اتحادیه 2020-21 تشریح آن به عنوان “مشترک انسان محور” در حالی که مخالفت کنگره ناودان آن گفت که وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به طور کامل سکوت در بیکاری است.

شیو سنا نیز با انتقاد از بودجه گفتن آن را ندارد هر چیزی خاص برای گوا.

“من تبریک وزیر دارایی دكتر سيد محمد تقي. @nsitharaman جی برای یک انسان معمولی محور بودجه و در نظر گرفتن آینده نخست وزیر شری @narendramodi جی چشم انداز قوی و پر جنب و جوش هند” آقای Spike گفت: در یک صدای جیر جیر.

در گفتگو با خبرنگاران بعد رئیس جمهوری گفت: دولت بهره مند خواهد شد از بودجه در یک “راه بزرگ”.

“بودجه اتحادیه بهره مند شوند گوا در راه بزرگ در گردشگری, صنعت ماهیگیری و بخش های دیگر. ما فرستاده شده به مرکز پیش نویس پیشنهاد برای توسعه قطب گردشگری و به زودی در حال حاضر این درآمد تولید پروژه قبل از آن,” او گفت:.

آقای Spike گفت: دولت بودجه که او تنظیم شده است در حال حاضر در فوریه 6 در مجمع خواهد بود و در خطوط اتحادیه بودجه.

گوا وزیر بهداشت Vishwajit Rane نیز با استقبال از بودجه.

با توجه به توییتر گفت: “تبریک به @nsitharaman جی برای برجسته اندازی #Budget2020. همچنین می خواهم برای تشکر از شما برای تخصیص نمایندگان 3000 کرور برای توسعه مهارت. به دنبال به جلو برای رسیدن به ارتفاعات جدیدتر تحت قادر رهبری است.”

رهبر اپوزیسیون در مجلس Digambar Kamat گفته وزیر دارایی نه ذکر هر چیزی در مورد بیکاری و نه به هر گونه اقدام و برنامه ریزی برای حمایت از طرح های او ساخته شده در بودجه است.

شیو سنا گفت: بودجه ارائه نمی دهد هر چیزی خاص برای دولت است.

شیو سنا دولت واحد معاون رئیس جمهور Rakhi Prabhudesai Naik گفت: مودی دولت به طور خاص در سمت چپ گوا به عنوان وجود دارد هیچ چیز و تشویق را در بودجه برای دولت, گردشگری و صنایع و معادن.

“علاوه بر این دولت ساحلی گم شده از لیست پنج نمادین میراث جایی که این مرکز قصد دارد برای راه اندازی موزه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی