Goian — hard-nosed مدافع

لوسین Goian سابق هم تیمی شایسته احترام و دوستی برای بسیاری از Mumbai City FC بازیکنان. از جلو Modou Sougou به gaolkeeper Amrinder Singh, hard-nosed Romainan یک چهره آشنا در بمبئی فوتبال آرنا. به عنوان متعهد و انعطاف پذیر مدافع سابق بخشی از بازی خود را در ISL 2016-17 هنگامی بلوز صدر لیگ مرحله ساخته شده و خود را به اولین نیمه نهایی ظاهر قبل از از دست دادن به ATK در نیمه نهایی.

در فصل شش Goian خواهد شد با پوشیدن zovi رنگ در شب جمعه به عنوان او می ایستد در شهر بمبئی را به عنوان مسیر آن را تعقیب برنده شدن در همه هزینه ها در این مسابقه به پایان در میان چهار صفحه.

37 ساله است و به یاد برای تفاهم زده با تیم ملی بیش از سه فصل در MCFC از سال 2016 به بعد زمانی که الکساندر گویمارائس شد رئیس مربی.

کردن زمینه دوستان

Amrinder نزدیک به رومانیایی در زمین یاد می آورد: “ما اعتماد به یکدیگر در هنگام بازی با هم شد و دوستان فعال در این زمینه است. در حال حاضر او با یک تیم دیگر تلاش سخت را به نفع خود برای کنار او مانند من برای من است.”

Goian را در مهارت های ارتباطی, گیر افتاد, تیم مدیریت توجه و pitchforked او برای کاپیتانی خود درس. هند دروازه بان اشاره کرد: “او یک حرف مفت زن خوب و علاقه مند به گوش دادن به آنچه که او هم تیمی مایل به می گویند. در زمین او به شدت رقابتی است و درک ما مبتنی بر اعتماد به یکدیگر است.”

Amrinder به نام بهترین دروازه بان در 2016-17 در حال حاضر می پوشد کاپیتان بازوبند برای تیم اصلی.

مثبت و منفی

Goian اغلب پیشرفته به رقیب goalmouth در گوشه و لگد و گاهی همپوشانی به پایان حرکت می کند. بمبئی شهر نگهبان آماده است برای چنین تعجب بازدیدکننده داشته است توسط رومانیایی برای CFC. “این یک چیز مثبت برای یک مدافع را انجام دهد. اما یک جنبه منفی به این. ما می توانید با استفاده نکند و بازگشت به موقعیت در زمان.”

Amrinder همچنین صحبت در مورد رومانیایی علاقه در خواندن Jana Gana Mana قبل از لگد کردن. “او در مورد این آرزو در فصل دوم خود را در ISL بود و حفظ آن را قبل از فصل آینده آغاز شده است. Goian خواهد ایستاده در کنار من و بخوان با ما سرود ملی. Aa یک هندی من احساس افتخار می کنم که یک دوست نزدیک از یک کشور دیگر قادر به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>