این Gollapudi Srinivas جایزه ملی 2019 خواهد بود به اشتراک گذاشته شده توسط دو debutante مدیران برای اولین بار در 23 سال پس از آغاز به کار انداخت.

برندگان Aditya دهار برای فیلم هندی Uri: جراحی اعتصابو Madhu R. Narayanan برای Malayalam تفرج Kumbalangi شب. هر دو از فیلمسازان دریافت جایزه نقدی ₹1,50,000 به عنوان به خوبی به عنوان یک یادگاری در مراسم اهدای جایزه که قرار است برگزار شود در تاریخ 12 اوت در چنای. فیلم و مدیران انتخاب شده توسط هیات داوران متشکل از ظهر از بالا, Jayendra رم Madhvani و Baradwaj Rangan در میان 22 نامزد در زبان های مختلف از سراسر کشور است.

Aditya دهار بود که یک ترانه سرا و گفت و گو نویسنده زودتر تبدیل به فیلمساز با Uri که ستاره دار ویکی Kaushal راول و Yami Gautam در نقش سرب است که بر روی فولاد حملات انجام شده در سال 2016 توسط ارتش هند در برابر مبارز راه اندازی پد در پاکستان-کشمیر تحت اشغال (M). این فیلم یک موفقیت چشمگیر در سراسر کشور به صورت تجاری.

Vicky Kaushal in ‘Uri: The Surgical Strike’

ویکی Kaushal در ‘Uri: جراحی اعتصاب’

در یک بیانیه مدیر گفت که او احساس سعی کنید خوش شانس برای دریافت این افتخار و می خواستم با تشکر از هیئت محترم داوران و سازماندهی تیم: “من واقعا فروتن. این یک افتخار به اشتراک گذاری این جایزه با استعداد فوق العاده ای مانند Madhu Narayanan. نمی توانید صبر کنید به یکی از مورد علاقه ترین شهرستانها در هند چنای برای مراسم اهدای جایزه.”

در ضمن Madhu C Narayanan را Kumbalangi شب بود و غریب درام که حول محور زندگی می کند و دوست دارد از برادران در یک خانواده و ستاره دار گروه بازیگران با عنوان توسط Fahadh Faasil, Soubin Shahir, Shane Nigam, Sreenath Bhasi و آنا بن, در میان دیگران. Madhu همچنین کمک در دیگر فیلم های تحسین شده مانند Maheshinte Prathikaram.

Fahadh Faasil, Shane Nigam and Soubin Shahir in ‘Kumbalangi Nights’

Fahadh Faasil, Shane Nigam و Soubin Shahir در ‘Kumbalangi شب

مالایالامی فیلمساز گفت: “از شما بسیار سپاسگزارم برای انتخاب من برای Gollapudi Srinivas ملی جایزه برای بهترین اولین مدیر 2019. این یک افتخار بزرگ برای دریافت این معتبر جایزه ملی همراه با بسیار با استعداد Aditya دهار. تشکر میکنم از داوران و من بسیار هیجان زده می شود بخشی از مراسم اهدای جایزه در چنای است.”

این جایزه در سال 1998 تاسیس شد برای حفظ میراث Gollapudi Srinivas یک مدیر جوان که غم انگیز در گذشت در یک تصادف در طول ساقه خود را قبل از ازدواج سرمایه گذاری در سال 1992. آن اعلام شده است سالانه در مارس 17 و ارائه شده در آگوست 12, هر سال است. این Gollapudi Srinivas جایزه ملی وعده برای اولین بار مدیران قدردانی و به رسمیت شناختن آثار خود را در یک ماهی تابه-هند بر اساس.

برخی از برندگان اخیر این جایزه عبارتند از: امثال Aamir Khan برای Taare Zameen Par (2007), Anusha رضوی برای Peepli Live (2010), Konkona Sen Sharma برای مرگ در Gunj (2017) و C. پریم کومار برای فیلم تامیل 96 در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی