‘بر باد رفته’ نشان می دهد تلویزیون ‘پلیس’ axed به عنوان فرهنگ پاپ reckons با نژادپرستی

برنده جایزه اسکار جنگ داخلی حماسه “بر باد رفته” کشیده شد از HBO حداکثر جریان خدمات و تلویزیون واقعیت نشان می دهد “پلیس” لغو شد به امریکا حساب با نژادپرستی نظاممند توسعه یافته به آن در فرهنگ عامه است.

کمتر از 24 ساعت بعد دی وی دی “بر باد رفته” شروع به پریدن کرد به بالا Amazon.com Inc لیست بهترین فروش را نشان می دهد تلویزیون و فیلم.

خشم و تظاهرات گسترده بر نژاد پرستی پس از مرگ آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در بازداشت پلیس مجبور به شرکت های رسانه ای به نگاهی نزدیک تر خود را در برنامه نویسی.

AT&T Inc را WarnerMedia اجرا می شود که HBO حداکثر گفت: آن حذف شده “بر باد رفته.” این شرکت اذعان کرد این فیلم یک محصول از آن زمان اما اضافه کرد که آن را “به تصویر می کشد برخی از تعصبات قومی و نژادی است که متاسفانه امری عادی بوده است در جامعه آمریکا است.”

“ما احساس کردیم که برای حفظ این عنوان بدون توضیح و denouncement از آن توصیفاتی خواهد بود غیر مسئولانه” یک HBO حداکثر سخنگوی گفت.

1939 فیلم بازگشت به HBO حداکثر با “یک بحث تاریخی خود در زمینه” و denouncement نژادپرستانه تصاویر, سخنگوی اضافه شده است.

این فیلم مجموعه ای در کشت و زرع گرجستان موفق به کسب هشت جایزه اسکار از جمله بهترین تصویر و تنظیم یک نقطه عطف در هالیوود هنگامی که بازیگر نقش مکمل زن هتی مک دنیل که سیاه, خدمتکار, شد, اولین بازیگر آمریکایی برنده جایزه اسکار.

برترین شبکه های تلویزیون کابلی و کانال متعلق به ViacomCBS Inc حذف “پلیس” از آن برنامه است. نشان می دهد عرضه در سال 1989 در شبکه فاکس بود و به عنوان یک پیشگام تلویزیون واقعیت آن را به عنوان به دنبال زندگی واقعی پلیس در کار است. اما آن را تحت انتقاد به عنوان تجلیل اجرای قانون و بدون هر گونه فیلم خشونت پلیس.

Spike TV در حال حاضر برترین شبکه برداشت “پلیس” در سال 2013.

حقوق مدنی گروه رنگ تغییر تحسین تصمیم به رها کردن “پلیس” نامیده می شود و در شرکت های رسانه ای برای پایان دادن به دیگر نگران تصاویر از جرم و جنایت و پلیس.

“پلیس چراغ راه هل دادن نگران پیامدهای برای نسل از بینندگان” این گروه در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>