خوب پاسخ به ثبت نام آنلاین برای دوره های

بالاتر از وزارت آموزش و پرورش تصمیم به حرکت روند درخواست برای دوره های در دولت هنر و علم کالج های آنلاین برای اولین بار در این سال برانگيخته یک پاسخ خوب است.

به عنوان بسیاری از 89,538 دانش آموزان ثبت نام کرده اند خود را به صورت های مختلف برنامه ها و 39,916 دانش آموزان ساخته شده اند پرداخت بیش از حد. در همه 109 دانشکده 92,000 کرسی در ارائه. آموزش عالی مقامات وزارت گفت که این گروه تا به حال هماهنگ با مدرسه وزارت آموزش و پرورش به طوری که همه دانش آموزان واجد شرایط می تواند تشویق به رفتن به کالج آموزش و پرورش است. مقامات گفته بودند مصرف آن را یک گام در یک زمان.

آیا مشاوره خواهد بود یک روند آنلاین نامشخص است و در عین حال هر چند مقامات گفت: گام بعدی تولید شایستگی لیست ممکن است در نظر گرفته شود اگر آنها مواجه می شوند بدون دردسر ثبت نام و پرداخت هزینه ها. به طور متوسط دولت کالج دریافت حدود دو لاخ برنامه های کاربردی, مقامات گفت.

یک بخش از دولت و اساتید دانشگاه می خواهد بخش شامل کمک های کالج در روند پذیرش. یک استاد از یک روستایی کالج گفت که هر چند دانش آموزان داده شده بود این فرصت را به ارسال اسناد و مدارک مربوطه از طریق گوشی های تلفن همراه برخی ادامه داد: برای آمدن به دانشگاه برای این منظور است. “آنها درخواست ما اگر در شخص پذیرش برگزار خواهد شد و ما لازم نیست پاسخ,” او گفت:.

یک استاد دانشگاه گفت: دانش آموزان تا به حال با نزدیک شدن به اینترنت و مراکز به پایان رسید تا پرداخت ₹300 برای ثبت نام و نرم افزار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>