گوگل به روز رسانی از نظر زبان ساده پس از اتحادیه اروپا بررسی

گوگل در تلاش است تا مطمئن شوید که مردم دقیقا می دانند چه آنها در حال ثبت نام برای زمانی که آنها با استفاده از خدمات آنلاین آن – هر چند که هنوز هم به معنی خواندن یک سند طولانی.

این شرکت خود را به روز شرایط استفاده از خدمات در روز پنج شنبه — بزرگترین به روز رسانی به طور کلی استفاده از قرارداد از سال 2012 — در پاسخ به یک جفت از دستور دادگاه در اروپا است.

گوگل به روز رسانی شده است سیاست های خود و افزایش سرعت چه چیزی است و اجازه ندارد در آن سایت برای چند سال گذشته به عنوان موشکافی صنعت فن آوری گرم در سراسر ایالات متحده و اروپا است. Google, Facebook, Twitter و دیجیتال دیگر شرکت ها مجبور شده اند در زیر نور افکن به عنوان تنظیم کننده و مشتریان را بررسی کند که چقدر شرکت می دانم که در مورد کاربران خود و آنچه انجام می دهند با اطلاعات است.

Facebook سال گذشته خود را به روز شرایط استفاده از خدمات برای روشن کردن چگونه آن را می سازد پول از داده های کاربر.

گوگل می گوید آن را ندارد چیزی را تغییر قابل توجهی در سند اما به جای استفاده از زبان ساده به توصیف که می توانید با استفاده از محصولات خود را و آنچه شما می توانید پست آنلاین.

“به طور کلی ما به شما اجازه استفاده از خدمات ما اگر شما توافق می کنید به دنبال این شرایط که منعکس کننده گوگل چگونه کسب و کار کار می کند و چگونه ما کسب درآمد” در این سند می خواند.

در این سند است که در حال حاضر حدود 2000 کلمات طولانی تر از قبل از آن بود در بخشی به دلیل گوگل شامل یک لیست از تعاریف و گسترش آن به پوشش گوگل درایو و کروم است. شرایط جدید اثر را در ماه مارس است.

گوگل سیاست حفظ حریم خصوصی است جداگانه و قابل ملاحظه ای به روز شده در سال 2018 پس از اروپا به تصویب رسید گسترده رسیدن به قوانین حفظ حریم خصوصی.

این شرکت همچنین به صورت جداگانه خود را به روز رسانی “در مورد گوگل” صفحه به توضیح دهید که چگونه آن را می سازد پول از فروش تبلیغات اغلب مطلع مقدار گسترده ای از اطلاعات مشتری را جمع آوری.

همانطور که بریتانیا آماده به ترک اتحادیه اروپا گوگل همچنین اعلام کرد این تعویض ارائه دهنده خدمات برای انگلستان مشتریان از یک مستقر در ایرلند به اصلی آن در ایالات متحده ارائه دهنده. این شرکت می گوید که آن را تغییر نمی دهد چگونه انگلستان مشتریان داده ها محافظت شده است و یا استفاده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>