Govindaraju است JD(S) نامزد برای انتخابات شورای

این Janata Dal (سکولار) نامزد Govindaraju به عنوان نامزد حزب برای انتخابات را به قوه مقننه در شورای برنامه ریزی شده برگزار می شود در ژوئن 29.

نشسته عضو T. A. Saravana و Rajya سبها عضو Kupendra ردی است که مجموعه ای به بازنشسته در ژوئن 25, شد رقیب قوی برای صندلی. حداقل سه ده سابق قانونگذاران نیز چشم دوخته اند به صندلی. آقای Govindaraju نام انجام شده بود دور بیش از گذشته چند روز پس از اجلاس قانونگذاران با حزب supremo H. D. Deve Gowda.

در روز پنج شنبه همراه با رئیس سابق وزیر H. D. Kumaraswamy, حزب, دولت, رئیس جمهور H. K. Kumaraswamy سابق رئیس شورای قانونگذاری Basavaraj Horatti معاون سابق رئیس مجلس قانونگذاری Krishna Reddy و کلار قانونگذار Srinivas Gowda آقای Govindaraju ثبت نامزدی خود را مقالات در Vidhana Soudha. آقای Govindaraju اتحاد منافع کسب و کار در کلار و نیز یک مرغ کشاورز.

این JD(ع) با 34 قانون گذاران در مجلس می توانید انتخاب یکی از اعضا به عنوان مورد نیاز تعداد آراء هر نامزد 29. در همه انتخابات برگزار می شود برای هفت کرسی را از آن BJP و کنگره با قدرت خود در مجلس هستند قادر به برنده 4 و 2 کرسی بود.

پارتی, منابع گفت که آقای Govindaraju نام پیشنهاد شده بود توسط رهبری با یک چشم و در آینده مجمع انتخابات و رهبری احساس می کند که نامزدی خود را کمک خواهد کرد که حزب رشد در کلار و چیککبللپور که قابل ملاحظه Vokkaliga جمعیت. این حزب بود که امید به انجام به خوبی در این دو ولسوالی (چیککبللپور حک شده بود از کلار منطقه) در سال 2018 انتخابات از دست برخی از صندلی های موشکافانه و می تواند برنده شدن تنها یک صندلی در هر دو منطقه. آقای Govindaraju, پارتی منابع گفت: مورد احترام است و خوب نفوذ در جامعه و حزب انتظار برای به دست آوردن زمین در این دو منطقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>