دولت ‘گرفتن’ مردم با سوخت افزایش قیمت ها می گوید: سونیا گاندی

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در روز دوشنبه با حمله به BJP دولت در مرکز برای بالا بردن قیمت سوخت 22 بار از این مستند آن را متهم به اخاذی از مردم و به دنبال فوری عقبگرد از افزایش.

او به اتهام دولت با احتکار در هزینه از مردم گفت: وظیفه خود برای کمک به آنها را در زمان بحران و نه سود خود را سخت به دست آورده پول است.

همچنین بخوانید: قیمت بنزین تا 25 paise دیزل 21 paise

شرکت در کنگره “صحبت می کنند تا در مقابل سوخت پیاده روی” مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور گفت: در یک طرف COVID-19 همه گیر شد و wreaking ویران و از سوی دیگر افزایش قیمت بنزین و دیزل بود و زندگی بسیار دشوار است برای مردم.

کنگره سراسر کشور راه اندازی شد کمپین روز دوشنبه به فشار دولت مرکزی به رول قیمت سوخت به آنها صدمه زدن به مردم عادی.

رهبران حزب راهول گاندی و پریانکا گاندی Vadra نیز در این کمپین در رسانه های اجتماعی و خواست مردم برای پیوستن به آنها را در فشار دولت برای کاهش قیمت سوخت.

“من همراه با تمام اعضای کنگره و دیگران هم تقاضا از مودی دولت بلافاصله به عقب افزایش قیمت بنزین و دیزل مطرح شده در طول این بحران با توجه به کرونا بیماری همه گیر” خانم گاندی گفت: در یک پیام ویدئویی.

همچنین بخوانید: ماهاراشترا وزیر سوال سکوت آمیتا باچان در افزایش قیمت سوخت

“من همچنین می خواهیم آنها را به عقب افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل از ماه مارس این سال و این سود به هموطنان است. این خواهد بود یک بزرگ امداد در این دوره بحران اقتصادی,” او گفت:.

کنگره رئیس گفت: این در خود بود و در اثبات نظر گرفتن سخت به دست آورده درآمد مردم و پر کردن دولت خزانه.

همچنین بخوانید: بنزین نزدیک ₹80 مارک دیزل در بالا پس از 16 افزایش قیمت در یک ردیف

“دولت وظیفه حمایت از هموطنان در زمان های دشوار است و امکان استفاده از آنها گرفتاری و سودجوی.

“دولت در تنظیم یک مثال جدید از اخاذی از مردم از طریق این غیر قابل توجیه افزایش قیمت بنزین و دیزل. این است که نه تنها ناعادلانه بلکه حساس” خانم گاندی گفت و اشاره کرد که آن را به طور مستقیم لطمه می زند و کشور را کشاورزان فقیر طبقه کارگر و طبقه متوسط و کسب و کارهای کوچک.

او گفت: قیمت بنزین در سرمایه های ملی دهلی و دیگر شهرهای بزرگ عبور کرده ₹80 در هر لیتر.

“پس از مارس 25 مستند از مودی دولت در طی سه ماه گذشته افزایش قیمت بنزین و دیزل 22 بار,” کنگره, رئیس, گفت:, و اضافه کرد که قیمت دیزل رفته است ₹11 در هر لیتر و بنزین توسط ₹9.12 در هر لیتر.

“این دولت مودی ساخته شده است برای ارائه جمع آوری lakhs از crores با افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل در سه ماه گذشته. همه این اتفاق می افتد در زمانی که بین المللی قیمت نفت خام به طور مداوم در حال سقوط” او گفت:.

کنگره رئیس جمهور گفت که پس از سال 2014 به جای دادن کمک های بین المللی در حال سقوط قیمت نفت خام به مردم مودی دولت افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم 12 بار که کمک به آن را جمع آوری درآمد اضافی را از نزدیک ₹18 لاخ کرور.

کنگره رئیس سخنگوی Randeep Surjewala همچنین قرار دادن ویدئو به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی وی از سوی مامورین که دولت جمع آوری کرده است ₹1.3 لاخ کرور روپیه از طریق سوخت افزایش قیمت ها پس از این مستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>