Govt. تضمین به بیش از بودجه برآورد

دولت تضمین دولت به شرکت های مختلف بودند به احتمال زیاد در بیش از برآورد بودجه این سال مالی با تشکر از مرکز اجازه می دهد قدرت شرکت های توزیع از Telangana به افزایش ₹ 12,600-کرور وام به عنوان بخشی از Atmanirbhar بهارات بسته به دم نقدینگی به بخش برق.

دولت تا به حال برآورد شده در بودجه پیشنهادی امسال آزمایشی خطر وزن برجسته تضمین ₹ 40,241 کرور متشکل از ₹ 22,380.84 کرور برای آبیاری ₹ 12,010.50 کرور برای ماموریت Bhagiratha به معنای برای تامین شرب آب آشامیدنی برای هر خانواده و ₹ 5,849.96 کرور برای پروژه های دیگر.

در حال حاضر این مرکز تا به حال به تصویب دولت پیشنهاد دولت برای افزایش ₹ 12,600 کرور برای روشن کردن یک سهم شیر از غرامت برجسته آن قدرت شرکت های توزیع (discoms) به مرکزی ایجاد ایستگاه های مستقل تولید قدرت و انرژی خورشیدی ژنراتور. دولت صادر سفارش دادن شمارنده برای تضمین وام بلافاصله در دریافت از مرکز تصویب. با این کل دولت تضمین خواهد پرش به ₹ 52,841.30 کرور.

تضمین دولت برای وام از قدرت بخش قبل بود فرمان اصلاح امور خارجه مسئولیت مالی و مدیریت بودجه عمل که مطرح محدودیتی در “میزان سالانه افزایشی خطر وزن تضمینی از 90 درصد به 200 درصد از کل درآمد درآمد در سال قبل از سال جاری”. حد مطرح شد با در نظر گرفتن بودجه برای پروژه های بزرگ.

آخرین تضمین دولت به بخش برق منوط به بازپرداخت وام و خدمات وام توسط discoms و پرداخت 2 درصد کمیسیون به دولت است که به مبلغ ₹ 252 کرور.

این outstandings از discoms تا 31 ماه مارس گذشته بود ₹ 14,333 کرور اما مطالبات از ادارات دولتی نسبت به اتهام قدرت بود ₹ 12,609 کرور. قدرت مالی شرکت (PFC) و برق رسانی روستایی شرکت (REC) بودجه سازمان به اطلاع discoms on May 16, که آنها مایل به قرض دادن صرفا به هدف مجموعه است. این بود که به دنبال نامه ای از discoms چهار روز بعد به دولت به دنبال تضمین می کند.

پس از PFC و REC پردازش فایل های وام به discoms خواهد بود تنظیم در برابر استقراض از مرکزی ایجاد ایستگاه و دیگران خودشان به حساب. وام از discoms تا به حال انباشت اشیاء بدست آمده تا پس از 1 اوت سال گذشته پس از معرفی نامه از سیستم اعتباری برای خرید برق از ایستگاه های که با آنها تا به حال قدرت خرید موافقت نامه (از) بر اساس این هفته.

آخرین به قید وثیقه توسط مرکز باید یک تسکین بزرگ برای انرژی خورشیدی توسعه دهندگان خود را به عنوان عقب افتادگی بودند توسط discoms از سپتامبر سال گذشته است. عقب افتادگی به Singareni Collieries شرکت محدود بود نیز نصب شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>