اتحادیه وزیر محیط زیست Prakash Javadekar گفت: روز جمعه وزارت او خواسته است تا در سطح شهرستان برنامه های ملی هوای پاک برنامه (NCAP) را به عنوان این مشکلات نیاز به رسیدگی در سطح محلی است. او در پاسخ به یک سوال در Lok سبها.

“هر شهرستان متفاوت است آلاینده ها و منابع نیز متفاوت است” آقای Javadekar گفت. در پاسخ به سوال دیگری گفت: آب در کشور آلوده شوند چرا که 70 درصد از فاضلاب درمان نشده می رود.

فاضلاب در Ganga

“مردم می گویند:”Ganga maile ho gayi papiyon ke paap dhote dhote (به Ganga تبدیل به کثیف شستشو گناهان گناهکاران)’. اما این درست نیست” گفت: بیان شد که در آن فاضلاب درمان نشده و سوء رفتارهای زائران که یک منبع اصلی آلودگی است.

او افزود که در گذشته رایج پساب تصفيه خانه (CETP) ساخته شد و توسط اشخاص مختلف که مشکلات ایجاد شده. “در حال حاضر ما تصمیم گرفته اند که کسانی که در ساخت و راه اندازی فاضلاب هستند. آنها را به کار گیرند گیاه برای 10 سال,” او گفت:.

پاسخ دادن به سوالات در صنایع آلاینده او گفت که 342 از 700 صنایع بازرسی مرکزی در کنترل آلودگی هیئت مدیره (CPCB) یافت شده اند نقض هنجارهای زیست محیطی و ایجاد آلودگی در چهار سال گذشته است. این CPCB او گفت: تا به حال انجام بازرسی برای تایید انطباق زیست محیطی هنجارهای بین آوریل مارس 2016 و 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی