Govt. تبدیل یک اما وجود دارد جنگ به برنده

این Bharatiya Janata Party دولت در کارناتاکا به رهبری وزیر B. S. Yediyurappa است تبدیل یک روز یکشنبه در میان بحران بهداشت و درمان ایجاد شده توسط COVID-19. یک سال پیش درست زمانی که دولت بیش از دولت مواجه شد با یکی دیگر از بحران – سیل ویرانگر.

در اولین سالگرد کمی وجود دارد که شور و شوق برای هر جشن در دولت است. هر چند رهبران آن را نسبت به بحران بهداشت و درمان آن را کاملا یک تصویر از کنتراست های اخیر اولین سالگرد اتحادیه دولت است که مشخص شده بود یک سری از وب سایت بر اساس کنوانسیون ها و توسعه برنامه.

یک سیاستمدار زیرک آقای Yediyurappa آورده خود را از قدرت پایین آوردن سابق ائتلاف دولت از طریق defections با وعده حکومت بهتر. سالگرد اند فرصتی برای نشان دادن چگونه وعده شد ساخته شده است.

مسائل مالی

اما در یک سال گذشته در حال حرکت از یک بحران دیگر و جدی بحران مالی به سمت چپ دولت بسیار به ادعا می کنند نظر دولت اعتراف رهبران. “در واقع ما شاهد هر گونه تغییرات در شرایط بین دولت سابق دولت ائتلافی و حال دوران” مشاهده یک رهبر حزب بود که یک منتقد سرسخت دولت ائتلافی.

او استدلال کرد که این اتفاق افتاده عمدتا به دلیل عدم نگهداری در بوروکراسی اداری و ماشین آلات این همه بیش از حد قابل مشاهده عدم هماهنگی میان وزیران و برخی از سردرگمی در مورد اینکه آیا آقای Yediyurappa فراخوانی عکس و یا حزب فرمان بالا است بیش از حد محکم گرفتن. نیز وجود دارد که تلاش های برخی از بخش ها به استفاده از عامل سن از وزیر که در حال حاضر 77.

جانبی کسانی

در واقع وجود دارد دلهره که تاریخ ممکن است تکرار شود خود را با این وضعیت که تا حدودی شبیه به آقای Yediyurappa را زودتر از روی لئامت دادن به عنوان وزیر در سال 2008 زمانی که کسانی که ساخته جانبی ورود به اخذ تاییدیه از دیگر احزاب در تراز وسط قرار دارد با او. به طوری که کسانی که از حزب کادر شروع به احساس که آنها از خود بیگانه. این هموار راه را برای خلیج فارس بین آقای Yediyurappa و حزب و در نتیجه سقوط به عنوان وزیر.

حتی در حال حاضر تعداد قابل توجهی از رهبران حزب احساس می کنید که آنها از سمت چپ با توجه به اینکه آقای Yediyurappa است که موظف به ارائه وزرا اسکله به جداشدگان که از دیگر احزاب است. برخی از جداشدگان که وزرا اسکله ندارد اداری تجربه است که نشان میدهد در طول COVID-19. محرومیت یک یا دو بیشتر وزیران جدید هستند و در عین حال حضور خود را احساس را در بخش خود. عدم هماهنگی میان وزیران است به نمایش عموم در همه گیر مدیریت.

یک بخش از حزب کارگران احساس می کنند که حتی حزب دولت سازمان به اندازه کافی قوی نیست به مداخله و ارائه وضوح. “از آنجا که ما تصمیم گرفتند برای عملیات لوتوس مسیر برای رسیدن به قدرت در این زمان نیز از جمله مشکلات موظف هستند به وجود می آیند” مشاهده یک استراتژیست حزب.

تک دست از تلاش

اما یک وزیر نزدیک به آقای Yediyurappa نگهداری می شود که به این دلیل است که از COVID-19 وضعیت که دولت قادر نبوده است به تمرکز بر روی مسائل دیگر. “این باید به عنوان دیده می شود در زیر عملکرد,” او گفت:. “وضعیت با توجه به توسعه است بیشتر یا کمتر مشابه در تمام متحده,” او اضافه شده است.

به دنبال تطهیر آقای Yediyurappa را عامل سن او با اشاره به این که وزیر تا به حال به یک بحران عمده مشخص شده توسط سیل به تنهایی در روزهای اولیه پس از او در زمان بیش از.

در میان این همه دولت نیز در مواجهه با انتقاد بیش از جارو تغییرات قانونی از جمله کسانی که به کارناتاکا اصلاحات ارضی عمل و APMC عمل می کنند. جالب است که حتی Bharatiya Kisan Sangh حمایت آر اس اس برنامه اعتراض از جولای 27. در همین حال مخالفان نیز بالا برده حول و حوش آن در اتهامات بی نظمی در خرید تجهیزات پزشکی.

در واقع برخی از وزیران پذیرفت که دولت می توانست در یک بحران بیش از مسائل دیگر از عملکرد اگر نه برای COVID-19 وضعیت که در حال حاضر اشغال تمام عمومی و اداری توجه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>