Govt. نوبت نسبت به املاک و مستغلات برای بهبود موقعیت مالی

دولت که خیره شدید بحران مالی با توجه به این مستند در پی COVID-19 روز دوشنبه تصمیم گرفت به نوبه خود به بخش املاک و مستغلات و monetise دولت خواص علاوه بر اجازه دادن به رشد املاک و مستغلات که می تواند در بیشتر منابع مالی به خزانه است.

عمده تصمیمات گرفته شده توسط دولت شامل مزایده بیش از 12,000 گوشه سایت در بنگلور به بهبود وضعیت مالی دولت است. به طور مشابه, دولت داده شده, آن nod به حراج گوشه و سایت های ولگرد در صلاحیت های مختلف توسعه شهری مقامات در سراسر دولت است. “ما در انتظار نسل مورد ₹15,000 کرور از مزایده سایت. ما فروش سایت تنها در صورتی ما ارزش بازار و ما امیدوار به دریافت پاسخ مناسب برای آن” وزیر B. S. Yediyurappa به خبرنگاران گفت: در اینجا در روز دوشنبه.

جلسه برگزار شد

تصمیم گرفت وارد یک نشست سطح بالا به ریاست رئیس جمهوری که در آن طرح های مختلف برای تقویت منابع مالی مورد بحث قرار گرفت با وزرا و مقامات. “COVID-19 وضعیت انداخته است دولت ما به مشکل مالی و نیاز است که برای پیدا کردن راه هایی برای غلبه بر بحران کنونی” رئیس وزیر گفت. “این اقدامات کمک خواهد کرد که دولت در بسیج منابع برای صندوق گرسنگی توسعه کار می کند. من نیز به کارگردانی مقامات برای پیدا کردن راه هایی برای بهبود وضعیت مالی در دولت,” او اضافه شده است.

به کسب درآمد از املاک و مستغلات نیز در قالب اصلاح قانون حاکم اجازه اجازه می دهد تا سایت های خصوصی و تعاونی مسکن جوامع کمک خواهد کرد که صدها نفر از جوامع مسکن است که در حال انتظار برای تایید دولت برای انتشار سایت. “همچنین تصمیم گرفته شد برای سرعت بخشیدن به دفع از موارد مربوط به regularisation از ساخت و ساز غیر مجاز که در حال انتظار قبل از دادگاه عالی و دادگاه عالی. اگر دادگاه تصمیم گیری در این موضوع هزاران نفر از مردم داشتن خانه های غیر مجاز خواهد بود رها” در بیانیه ای گفت:.

دیگر تصمیم گیری

در حالی که دولت تصمیم گرفت برای ادامه عرضه شیر به صورت رایگان به زاغه نشین و فقیر برای یک هفته ₹از 1000 کرور روپیه در دسترس با راجیو گاندی بهداشت دانشگاه استفاده می شود برای ارتقاء کالج پزشکی بیمارستان.

رئیس جمهوری همچنین به کارخانه قند مدیریت به روشنی در انتظار پرداخت بالغ بر ₹2,834 کرور نسبت به کشاورزان در 11 منطقه. “ما باید به اقدام اگر جهت است توجه نمی شود. کشاورزان در پریشانی,” او اضافه شده است.

بالا-مجهز جلسه هم پاک انتشار ₹45 کرور به عنوان جبران خسارت به برنج کشاورزان در رایچور و کپپل مناطق که در آن محصول آسیب دیده بود توسط طوفان یا رگبار تگرگ. معاون کمیسیون از مناطق تا به حال ارائه گزارش بر اساس آن تصمیم گیری شد وارد در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>