یک شبه خواننده آمریکایی بیلی Eilish است که بیش از همه رسانه ها. آلبوم خود را زمانی که همه ما خواب ما کجا رفتن ؟ صعود پنج جایزه گرمی از جمله عمده چهار از آلبوم سال رکورد سال, آهنگ سال و بهترین هنرمند. چند هفته پیش اعلام شد که او را به آواز خواندن موضوع آهنگ بعدی فیلم جیمز باند هیچ وقت به مرگضرب و شتم رقیب بیانسه و دعا Lipa.

زنان قدرت

18-year-old Eilish می شود تنها دومین هنرمند پس از کریستوفر کراس برای گرفتن عمده چهار. او همچنین می شود 26th, انفرادی, زن نوازنده به بهترین هنرمند در 55 بار جایزه داده شده است از زمان آغاز آن. تنها 11 مرد دریافت کرده اند افتخار علاوه بر 18 duos یا گروه. جالب است که بین سال های 1997 و 2003 تمام ویدئو جدید Artiste برندگان انفرادی, زن نوازندگان. و در سال 1993 و 2005 نه تنها نر این جایزه را دریافت کرد. از سال 2010 به بعد پنج زنان برنده این جایزه با Eilish بودن سوم در یک ردیف پس از آلیسیا کارا و دعا Lipa. تنها دو مردان – سام اسمیت و Chance The Rapper – باید صعود جایزه دهه گذشته است. این جایزه که به “یک هنرمند منتشر شد که در طول واجد شرایط در سال اول ضبط که ایجاد هویت عمومی که artiste.”

این نیاز نمی تواند اولین آلبوم و که است و نه خنده دار که حتی Eilish ضربه اول عناوین در ساوندکلاود چهار سال پیش با آهنگ ‘اقیانوس چشم’ علاوه بر انتشار دو EPs زنده آلبوم و تک آهنگ های بسیاری قبل از اولین آلبوم خود. که منطق او هویت عمومی تاسیس شد خیلی زودتر.

موفقیت یا ربطی

مربوطه سوال است که چگونه بسیاری از این برندگان در واقع رفته اند برای تبدیل شدن به موسیقی احساس در قالب می گویند مایکل جکسون مدونا, ویتنی هوستون یا Linkin Park هیچ یک از کسانی که برنده بهترین هنرمند.

برخی از پتانسیل اما شرایطی مانع آنها است. Lauryn Hill رو سرخورده و ترک این صنعت در حالی که امی واینهاوس به حال مرگ زودرس. در میان برندگان در دهه گذشته هیچ کس واقعا در مذاکرات سرگرم کننده, Macklemore & Ryan Lewis, شانس, رپر, Alessia کارا و Meghan Trainor (که آلبوم جدید به علت است) به عنوان ستاره. بودن جاز هنرمند اسپرانزا Spalding که برنده بهترین موسیقی جاز آواز انفرادی در این سال محدود است ،

بنابراین مورد با Zac Brown Band که مخاطبان محدود به کشور و آمریکا.

عامیانه گروه Bon Iver نشده همسان موفقیت از آن خود با عنوان 2011 آلبوم. دعا Lipa که برنده سال گذشته است که هنوز هم به دور از مزه واقعی ستاره شدن. به این ترتیب تنها موفقیت واقعی بوده 2015 برنده Sam Smith. مقایسه این همه به برندگان گذشته که شامل بیتلز Crosby, Stills & Nash نجاران, خوزه فلیسیانو, ماریا کری, Alanis Morissette, نورا جونز و آدل.

به طور کلی استاندارد این رده سقوط و یا آن را بازتابی از وضعیت فعلی صنعت موسیقی? در هر صورت یک مسئولیت بزرگ بر Eilish جوان شانه. او مزیت داشتن یک نوجوان زیر بیشتر برای سبک او و بازاریابی فراست از برای او موسیقی است. بررسی شده است اما قریب به اتفاق نیست. علاوه بر باند آهنگ های آلبوم بعدی خواهد شد یک آزمایش واقعی است. و بله را Eilish قادر به تحمل ناگهانی موفقیت است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی