فرار بزرگ برای هند بوکسورهای

با کروناویروس گسترش سریع در بسیاری از کشورها وجود دارد این است که یک توسعه جدید تقریبا در هر ساعت. کشورها بسته مرزهای شهرستانها قفل شده پایین مردم قرنطینه و پرواز شده اند به حالت تعلیق درآمد.

و با کروناویروس موارد پریدن به 400 در ایتالیا آن را تقریبا یک فرار بزرگ برای هند بوکسورهای آموزش وجود دارد در آسیسی در روز پنج شنبه.

همچنین بخوانید: من از شروع این کار من ایجاد نمی کند این سردرگمی: Mary Kom اجازه می دهد تا آن را پاره پس از برنده شدن در دادگاه جلسه

مشروط (13 بوکسورهای و 10 پشتیبانی کارکنان) که برنامه ریزی شده است به مبارزه در مقدماتی المپیک در پایتخت اردن امان از 3 مارس چپ ایتالیا و به آلمان در روز پنج شنبه.

“تیم ما رسیده فرودگاه فرانکفورت و آن را ترک برای اردن در یک ساعت. ما در حال اجرا در اطراف از ستون برای پست” جی Kowli دبیر کل فدراسیون بوکس هندگفت هندو در پنج شنبه شب. این تیم شامل ستاره مانند M. C. Mary Kom و Amit Panghal.

واضح است که تحولات جدید — ایتالیا در حال حاضر دچار بزرگترین شیوع کروناویروس در اروپا و در روز چهارشنبه سلطنتی اردن شرکت های هواپیمایی اعلام کرد که آن را تعلیق تمام پرواز از امان به رم تا اطلاع ثانوی — تا به حال سمت چپ Kowli بسیار نگران است.

“ما تا به حال به هشدار در همه زمان ها و ترتیبات مختلف انجام می شود. ما تا به حال بسیار مراقب باشید. ایتالیا با نام (در coronavirus لیست آمار) آمده است و تا به حال ما دیر شده است, آن می تواند یک مشکل شده است,” او گفت:.

“مردم قرنطینه پرواز متوقف شد و پس از آن را خوش شانس است که ما به سمت چپ. ما مانند پدر و مادر آنها بچه های ما. در حال حاضر در سراسر جهان وجود دارد یک نگرانی بزرگ است.”

بوکسورهای از ایرلند و فرانسه و نیوزیلند و روسیه نیز آموزش در آسیسی در مرکزی, ایتالیایی منطقه اومبریا است که تقریبا 500km از لومباردی بدترین منطقه آسیب دیده. ایرلندی تیم تا به حال قطع آن اردوگاه و چپ در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>