گرتا Thunberg اهدا میلیون یورو حقوق دریافت جایزه به سبز گروه

آب و هوا و فعال گرتا Thunberg بود روز دوشنبه اعطا پرتغالی جایزه حقوق و بی درنگ متعهد میلیون یورو جایزه به گروه های کاری برای حفاظت از محیط زیست و توقف تغییر آب و هوا.

“است که پول بیشتری از من می توانید شروع به تصور کنید اما تمام پول جایزه اهدا خواهد شد از طریق بنیاد من به سازمان های مختلف و پروژه های که در حال کار برای کمک به مردم در خط مقدم تحت تاثیر بحران آب و هوا و بحران محیط زیست” در سوئد, نوجوانان گفت: در یک ویدیو ارسال شده آنلاین.

او اهدا شد Gulbenkian جایزه برای بشریت به راه او شده است قادر به بسیج نسل جوان به علت تغییر آب و هوا و سر سخت مبارزه برای تغییر وضع موجود است که همچنان ادامه دارد” خورخه Sampaio, صندلی از جایزه داوران گفت.

اولین 100,000 یورو از پول جایزه را به “SOS آمازون” کمپین رهبری روزهای جمعه برای آینده برزیل برای مقابله با شیوع کروناویروس در آمازون.

یکی دیگر از 100.000 یورو را به توقف Ecocide بنیاد “برای حمایت از کار خود را به ecocide یک جنایت بین المللی” خانم Thunberg گفت در توییتر.

میلیون یورو ($1.1 میلیون) بزرگترین جایزه برنده 17-year-old زیست محیطی فعال است که همچنین برنده عفو بین الملل بالا حقوق بشر جایزه و سوئد حق امرار معاش جایزه اغلب به عنوان یک جایگزین نوبل.

او روز دوشنبه گفت که او “بسیار مفتخر” به دریافت سالانه Gulbenkian جایزه.

Thunberg و سه جوان دیگر آب و هوا فعالان روز پنجشنبه راه اندازی شد درخواست تجدید نظر به رهبران اتحادیه اروپا به “چهره به آب و هوای اضطراری” در نامه سرگشاده ای با امضای 150 نفر از دانشمندان و یک میزبان از مشاهیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>