گرتا Thunberg به رسم هزاران نفر در انگلیسی آب و هوا, تجمع

گرتا Thunberg نوجوان فعال است که مواخذه دولت ها در سراسر جهان برای شکست او نسل با تغییر آب و هوا انتظار می رود که به منظور جلب یک جمعیت هزار نفر در روز جمعه هنگامی که او را منجر به یک اعتراض در انگلیس.

شناخته شده به سادگی به عنوان گرتا 17 ساله Thunberg اسیر تصورات بسیاری از مردم با خواسته های مهیجی برای رهبران جهان را به اقدام فوری برای جلوگیری از آنچه او می گوید که محیط زیست تحولات ناگهانی و عمده.

او به آدرس “جوانان اعتصاب برای آب و هوا” رالی در شهر بریستول هر چند پلیس را صادر کرد هشدار ایمنی با توجه به تعداد زیادی از مردم انتظار می رود برای حضور در.

“دنیای جوانان بیدار هستند و اقدام بر بحران آب و هوا گفت:” برگزارکنندگان رویداد های بریستول جوانان اعتصاب 4 آب و هوا که اصرار داشت آن را آماده کرده بود به درستی و نه نیاز به “حمایت” با ایمنی نگرانی.

این گروه بخشی از یک جنبش جهانی از مدرسه دانش آموزانی که در مرحله اعتراضات در زمان مدرسه بیش از آنچه آنها می گویند عدم اقدام دولت در تغییر آب و هوا.

بریتانیا هدف قرار خالص صفر انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050 و می خواهد به جلو را ممنوعیت فروش جدید بنزین و دیزل اتومبیل به 2035 در آخرین.

برگزارکنندگان می گویند آنها انتظار دارند بین 15,000 و 60,000 معترضان از سراسر کشور برای حضور در این رویداد روز جمعه.

یک مربی شرکت گفت که ارائه حمل و نقل از 13 مکان در سراسر انگلستان از جمله آکسفورد, Birmingham, برایتون و کاردیف.

پلیس و شورای محلی در بریستول یک بیانیه مشترک صادر, ابراز نگرانی های ایمنی.

“ما را دیده اند که تعدادی از تظاهرات سال گذشته اما این یکی خواهد بود به طور قابل توجهی بزرگتر است ، “لطفا دست کم نگیرید مقیاس این اعتراض.”

پلیس را در جاده ها در اطراف منطقه ای که در آن گرتا Thunberg انتظار می رود به صحبت می کنند قبل از او می پیوندد مارس از طریق شهرستان است.

گرتا Thunberg شده در انگلیس پس از آخر هفته. روز سه شنبه او در بازدید از دانشگاه آکسفورد جایی که او به ملاقات ملاله یوسفزی که 22 ساله جایزه صلح نوبل, برنده و فعال برای آموزش دختران که در حال مطالعه وجود دارد.

این جفت ارز به اشتراک گذاشته شده عکس های خود را با سلاح های خود را در اطراف هر یک از دیگر. Thunberg به نام یوسفزی مدل نقش خود در حالی که یوسفزی گفت: در توییتر: “او تنها دوست من جست و خیز مدرسه.”

Thunberg شروع درس های از دست رفته دو سال پیش در اعتراض به خارج از ساختمان پارلمان سوئد. او پس از این جنبش جهانی خواستار پایداری و آگاهی از آب و هوا را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>